uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Spor 9 Ağustos 2015

Zirve Dağcılık 3 Etkinlik Duyurdu

selcuk-zirve

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi dağcı ve doğa severlerin sabırsızlıkla beklediği üç etkinliği resmi sayfasında yayınladı.

Ünü Selçuk sınırlarını aşan ve ilçe için önem taşıyan başarılı etkinliklerle adını duyuran Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Selçuk Şubesi Ekim ve Kasım aylarında gerçekleştireceği 3 önemli etkinliği üye ve dağa severlere duyurdu. Artemis Kutsal Yolunun ilk etabını Selçuk ve çevre ilçelerden gelen çok sayıda dağa severin katılımı ile yürüyen Zirveciler ikinci etabı 04 Ekim 2015 tarihinde yürüyecekler. 29 Ekim – 01 Kasım 2015 tarihlerinde ise Karaman, Mut, Silifke ve Kızkalesi bölgelerini kapsayan bir etkinlik için bir araya gelecek olan Zirveciler Prensesin Ayak İzleri isimli kamplı yürüyüş rotasını adımlayacaklar. 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde ise ilki geçen sene gerçekleşen ve bölge dağcılarının büyük ilgisini gören Latmos Zirve Trans faaliyeti için bir araya gelecekler. İlan edilen etkinliklerin rehberliğini ise Özgür Aydoğan üstlenecek.

Etkinliklere katılım

İlan edilen etkinliklere katılmak isteyenler kulübün resmi internet sayfası “www.zirvedagcilik.net” ve sosyal medyada oluşturulan gurup sayfasından bilgi edinip aynı sayfalarda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak kulüp rehber ve yöneticilerine ulaşabilecekler.

Genç Dağcı Projesi

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi sayfasından yapılan duyuruda ilan edilen her dağcılık faaliyetinde “Genç Dağcı Projesi” kapsamında bir genç ücretsiz olarak misafir edileceği bilgisine yer verildi. Kişisel harcamaları hariç ücret alınmayacak olan genç sporculara imkanlar dahilinde malzeme desteğide yapılacağı duyuruldu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk