site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Sektörel 29 Ekim 2019

Versatil Kalem Çeşitleri

Son dönemlere damgasını vuran ve her geçen gün daha da çeşitlenerek pek çok kişi tarafından tercih edilen versatil kalem modelleri aslında uçlu kalemlerdir. Arka kısmından ya da uç kısmından uç takılarak kullanılan bu kalem modelleri uç çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Özellikle de öğrencilerin bir hayli dikkatini çeken bu kalem modelleri, kırtasiyelerin de gözde ürünleri içerisinde yer alıyor.

Versatil kalem aynı zamanda halk dilinde basmalı kalem olarak da adlandırılır. Okul ihtiyaçları listesi hazırlanırken en üstlerde yer alan basmalı kalem modelleri her geçen gün daha fazla çeşidiyle herkesin aşina olduğu modeller olmaya başlıyor. Bu kalemler hem ders amaçlı ve yazı yazma amaçlı hem de çizim için rahatlıkla kullanılabilir.

Versatil Kalem Beklentileri Karşılıyor
Versatil kalem ihtiyaç duyulan tüm beklentileri karşılamaya yeten bir kalem türüdür. Çocuklar tarafından da yetişkinler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. İster ucu ile birlikte set şeklinde isterseniz de tek şekilde https://www.kayakirtasiye.com.tr/versatil-kalemler adresinden satın alabilirsiniz. Dilediğiniz ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Birbirinden Şık Şal Modelleri

Birbirinden Şık Şal Modelleri

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk