site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Yan, Siyaset 20 Nisan 2015

Senem Kılıç’tan “Yavaş Şehir” de Hızlı Tempo

senem kılıc 2

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Senem Kılıç, yavaş şehir (slow city) statüsündeki Seferihisar’da hızlı temposuyla dikkat çekti. İlçe Başkanlığı ve kadın kolları tarafından düzenlenen ve geniş katılımın gerçekleştiği Sığacık Teos’taki kahvaltıya Aslan Savaşan, Selahattin Şahin, Hüsnü Seçkiner gibi 1’inci bölge adaylarıyla birlikte katılan Senem Kılıç, kadınlara ‘hep birlikte daha çok siyaset yapalım’ çağrısında bulundu.

Ürkmez, Güzelbahçe gibi çevre ilçelerin yanı sıra Denizli’den de katılımın olduğu kahvaltıda konuşan Kılıç, kadın eli değen işlerin güzelleştiğine siyaseti de ev günlerinde konuşarak, sürüklenmeye çalışılan durumları anlayarak, ekonomiyi ev ekonomisinin gidişatından çözerek güzelleştirmek için her eve konuk olmaya hazır olduğunu dile getirdi. Kılıç, “Seferihisar çok özel bir ilçe. Turizmin farklı açılardan canlandırılma çabasında, ilçemizin daha da geliştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Seferihisar yavaş şehir, ancak biz yavaş hareket edemeyiz. Seçime sayılı zamanın kaldığı bugünlerin her dakikası bizim için kıymetli. Sizlerden isteğim dokunulmadık yürek bırakmayacağımız şekilde çalışmanız. Gün gün gezmeye, evlerinize konuk olmaya hazırım” dedi.

Balık yiyen kadınlardan alkışlı destek

Sığacık Marina’ya karşı yapılan kahvaltının ve konuşmaların ardından MHP milletvekili adayı Senem Kılıç ile fotoğraf çektirmek, özel dilekte bulunmak isteyenler sıraya girdi. Programın ardından Sığacık esnafını ve balık mezatını gezen Kılıç ve diğer adaylar, taze balık yeme sözü verdikleri esnafın ve müşterilerinin ilgisiyle karşılaştı. Bir restoranda balık yiyen kalabalık bir kadın grubunun tanışmak istemesi üzerine masalarına giden Kılıç’a alkışlarla destek veren kadınlar “Genç ve kadın aday olarak desteğimiz sizinle. Meclisi sizin gibi gençler düzeltir” dediler.

senem kılıc 3

senem kılıc

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk