uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor 19 Haziran 2015

Selçuk’ta 1. Mastırlar Futbol Turnuvası Başlıyor

MASTERLER HALK TURNUVASI

“Takımını Kur, Eğlenceye Katıl” sloganıyla futbol severleri buluşturacak olan Selçuk Çamlık Spor Kulübü ve Belevi Gençler Birliği Spor Kulübü, 1. Masterlar Halk Futbol Turnuvası düzenleyecek. 15 Haziranda başlayan başvurular, 13 Temmuzda sona erecek.

Selçuk Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan turnuvaya sadece kendi futbol takımını kuran 35 yaş üstü sporcuların katılabileceği açıklandı. 15 Haziranda başlayan Turnuvanın son başvuru tarihinin 13 Temmuz Pazartesi günü olduğu hatırlatılırken, başvuruların amfi tiyatro altında yer alan belediye spor birimine yapılacağı bildirildi.

Selçuk Çamlık Spor Kulübü ile Belevi Gençler Birliği Spor Kulübünün ortak çalışmasıyla düzenlenecek olan bu turnuvada en büyük amacın orta yaş grubuna sağlıklı yaşam için onları spora teşvik etmek olduğuna dikkat çeken her iki kulübün başkanları Nazmi Yener ve Ramazan Açış, aynı zamanda turnuvanın başlamasıyla birlikte ilçede spor hayatına canlılık geleceğini ve yaz akşamlarında futbol keyfi yaşanacağını kaydettiler.

İsteyen Kurum ismiyle de takım kurabilecek

Selçuk Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan turnuvanın maçları 20 Temmuz’da başlayıp Ağustos ayı sonlarında bitecek. Maçlar, Selçuk Belediyesi Tören Alanı’nda oynanacak.

Selçuklu vatandaşların takım kurarak katılabilecekleri turnuvada ayrıca kamu kurum ve kuruluşları da kendi kurumunun adını kullanarak takım kurarak katılabilecek.

Yorumlar (2 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk