uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 23 Haziran 2018

İhtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan paketi

Selçuk Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koştu. Ramazan ayı sebebiyle 500 aileye erzak paketi dağıtıldı. İlçede yardımlaşma duygusunun örneklerinin sergilendiği Sosyal Market’ten yapılan ayakkabı ve kıyafet bağışları da ihtiyaç sahipleriyle buluşturulmaya devam ediyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşların taleplerine istinaden yapılan incelemeler sonucunda temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda paketleri, yardıma muhtaç olduğu tespit edilen vatandaşların evlerine teslim edildi.

Sosyal Marketin sermayesi hayırsever vatandaşlarımızdır

Yapılan tüm yardımların sosyal belediyecilik anlayışının olmazsa olmazı olduğunu belirten Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “ Her zaman diliminde olduğun gibi Ramazan ayı ve bayram öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduk. Ramazan ayında yardımlaşmanın ayrı bir önem taşıdığını düşünüyorum. Tüm bu yardımlar vatandaşların taleplerine istinaden yapılan incelemeler sonunda gerçekleşmektedir. Kurum olarak üzerimize düşen vazifeyi en uygun şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın yılın her ayında Sosyal Market’e yapmış olduğu ve kısa sürede ihtiyaç sahipleriyle buluşturduğumuz bağışlar içinde kendilerine çok teşekkür ediyoruz ” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk