uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset, Üst Manşet 24 Mart 2019

Görür: Anahtarınızı kime emanet edeceksiniz?

İYİ Parti Selçuk Belediye Başkan Adayı Levent Görür, ‘Dükkanınızın anahtarını 5 yıllığına kime emanet etmek isterseniz oyunuzu ona verin’ dedi.

Görür; “Yapacağımız her hizmeti, her fırsatta mümkün oldukça anlatmaya çalışıyorum. Ancak size kendimi anlatmıyorum. Siz beni tanıdınız, gördünüz, bildiniz. O yüzden karşınızda üç aday var. Dükkanınızın anahtarını 5 yıllığına kime emanet etmek isterseniz oyunuzu ona verin. İşçi hakkını kim gözetecekse, emeğe kim saygı duyacaksa ve kim hizmet yapacaksa ona verin. Oy namustur. Benim vatandaşımın namusu da para ile satın alınamaz. Ben bunu gayet iyi biliyorum. Bu arada sevgili Selçuklular, olur ya size erzak, zarf vb. şeyler dağıtanlar olur. Geleni asla geri çevirmeyin. Bizim gönüllerimiz bir. Benim bundan şüphem yok. Mesele belediye başkanı olmak değil, mesele belediye başkanlığını bitirdikten sonra da halkın içinde korumasız, alnı açık, başı dik biçimde yürüyebilmek.

“Kapım Her Zaman Tüm Halkımıza Açık Olacak”

Hiç kimseyi ayırmadan, yalnızca halkımıza hizmet etmek için göreve talibiz. İlçemizin tüm sorunlarını biliyoruz. Eğer ben çözmezsem, gelip benden hesabını sorun. Kapım her zaman tüm halkımıza açık olacak. Bunun sözünü veriyorum.

‘Çok iyi bir ekip kurduk ‘

“Benim ekibimde ekonomik özgürlüğü olmayan, belediye ile ticari faaliyeti bulunan ve belediyeden ekonomik beklentisi, rant beklentisi olan tek bir kişi dahi bulamazsınız. Ekibimizi oluştururken buna çok dikkat ettik.

‘Adaleti en iyi şekilde sağlayacağız’

Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren yönetimde en adaletli şekilde davranacağız. Bizler hak, hukuk, adalet kavramlarını bilen insanlarız. Biz Hz. Ali’nin adaletini sözde değil özde uygulayacağız. Bunu ilk günden itibaren hepiniz fark edeceksiniz” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk