uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Sektörel 27 Haziran 2019

En Çok Tercih EdilenStiletto Ayakkabı Modelleri

Stiletto ayakkabılar son yıllarda kadınların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu sebeple Hemen hemen her kadının dolabında en azından 1 tane stiletto ayakkabı modeli bulunmaktadır. Şıklığı ve zarifliğiyle kadınların kalbini fetheden stilettolarbol çeşidi ile de gönüllerde taht kuruyor. Tarzınız ne olursa olsun mutlaka stiletto ayakkabı modelleri arasından, kendinize uygun modeli bulmak mümkündür.

Stiletto ayakkabıların piyasada çok sayıda çeşidi mevcuttur. Stiletto ayakkabı tercihi yapılırken özellikle deri çeşidine bakılmaktadır. Genelde sade yapılı ve rugan modellerini vitrinlerde gördüğümüz gibi vidala ve süet modelleri de oldukça fazla kullanılmaktadır. Deri çeşidinin yanı sıra stiletto ayakkabı modelleri arasından en çok dikkat edilen özelliklerden diğeri de topuk boyudur. Topuk boylarında en çok tercih edilenler ise 4.5 ila 10 cm arasında değişmektedir.

Stiletto Ayakkabı Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Stilettolar oldukça uyumlu ayakkabılardır. Özel günlerinizde abiyenizin altına çok yakışacağı gibi, günlük kullanımlarda bir Jean altında da oldukça şık durmaktadır. Bu sebeple stiletto ayakkabınız hemen hemen her ortam için uygundur. Ancak bulunulacak artama göre bir tercih yapılması gerekiyorsa, stiletto ayakkabı modelleri arasından kalın ya da kısa topuklu modelleri, rahatlığı açısından günlük hayata daha uygun olmaktadır. Uzun ve ince topuklu modeller ise özel günlerinizde daha şık duracaktır. Tüm özel ayakkabı modelleri için https://www.sofiabaldi.com/stiletto-abiye-ayakkabi sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk