site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 14 Ağustos 2012

Emniyet Müdüründen Sanatkârlar Odasına Ziyaret

İlçe Emniyet Müdürünün; Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odasına yaptığı ziyaret memnuniyetle karşılandı.

Selçuk İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çankaya Selçuk Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Güller’i iadeyi ziyarette bulundu. Oda yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, ilçe esnafının ve ilçenin genel sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Emniyet Müdürlüğü olarak, ticari faaliyette bulunan ilçe esnafının her zaman yanlarında olacaklarını belirten İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çankaya, Selçuk ilçesinin güvenli bir ilçe olduğunu, bunun daha da güvenli olması için çalışacaklarını söyledi. Uzun yıllardır ilçenin büyük bir sorunu haline gelen motosiklet gürültüsü konusunda en yakın zamanda çalışma başlatacaklarını kaydeden Çankaya; Bu konuda ciddi çalışmalar yapıyoruz diyerek, çarşı esnafının trafik sorumluluğu içerisinde olmasını nasıl sağlarız, bunun çalışmaları üzerinde sona yaklaştık dedi.

Özellikle dağıtım işlemi yapmayan çarşı esnafından motosikletlerini, ya da özel araçlarını sokak içerisine veya dükkânının önüne bırakmamalarını rica ediyorum. Bu konuyla ilgili önümüzdeki günlerde daha ciddi bir çalışma başlatacağız” diyerek; ilçenin bir diğer önemli konusu olan park sorunuyla ilgili çalışmaları da başlatacaklarını ifade etti.

Haber: M. Uyaroğlu

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Zamlı Yeni Yıl

Zamlı Yeni Yıl

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk