site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Hüseyin Taşyakan 10 Ocak 2015

Ayet Bahane,Yüzsüzlük Şahane

huseyin-tasyakan3Daha en başından söyledik durduk, kendilerine en başta vazife edindikleri şey sadece kendilerinin ve kendilerine yakın olanların menfaatlerini korumak ve kollamak olmuştur.

İktidar olduklarından bu yana, servet üstüne servet yapmışlar ve bununla da kalmayıp eş, dost, akraba, ahbap çavuş ne varsa onlarıda kalkındırmak için ellerinde bulundurdukları devlet imkanlarını sonuna kadar kullanmaktan da hicap duymamışlardır. Tüm bu yandaş kalkındırma mesaileri içerisinde koşuştururken, müslümanlık üzerine dem vurmaktan, din, Allah, kitap vurgusu yapmaktan da utanmak gibi bir kaygıları da olmamıştır. Bütün bu takiyeciliğe karşı, kendisini gerçek müslüman olarak tarif edenlerin sessizliği ise ülkemizin nasıl bir zillete boğulduğunun kanıtıdır değerli okuyucular.

Yukarıda okuduklarınızdan sonra, şimdi okuyacağınız bir başka örnek ile, AKP cenahı içerisinde bulunan bazılarının pişkinlik ve yüzsüzlükte zirve yaptıklarına da şahit olacaksınız değerli okuyucular.

Yer Adıyaman, Mercan TV deki bir programa katılan AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, program sunucusunun ”AKP’ li bakan ve vekil yakınlarının KPSS’ siz torpille üst düzey devlet kadrolarına atanmasına” ilişkin sorduğu sual üzerine aynen şu yanıtı veriyor; ”Ayet diyorki akrabalarını koru kolla Biz inançlı insanlarız değil mi? Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede ‘akrabalarını koru kolla’ ayeti okunur.

Metiner’ in bu cevabı karşısında sunucu, ” O zaman siz bu ayet doğrultusunda mı torpil yapıyorsunuz?” diye sorunca da Metiner bu kez, ”Vallahi sen Allah’ ın ayetine bile karşı geliyorsan ben sana ne diyeyim” yanıtını veriyor.

Gördüğünüz gibi sevgili okuyucular, bunlar kendi menfaatleri söz konusu olunca sizin inançlarınızı bile kullanmakta bir sakınca görmezler ve malesef koskoca Türkiye Cumhuriyeti devletini bu zihniyet yönetiyor ki;

Sizi bilmem ama; Ben bu yüzsüz bezirganların müslüman (!) sayıldığı coğrafya da, ateistlerin çoğalmasını zerre kadar yadırgamıyorum….

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Yağma Hasan’ın Böreği

Yağma Hasan’ın Böreği

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk