uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 13 Ağustos 2012

Almina Collection Selçuk’ta Açıldı

Selçuklu  bayan yatırımcılardan Raziye Köyyerli ve Gökçe Fıstıkçı tarafından açılan Almina Collection Atatürk Mahallesi Kızılay Caddesi  No: 22/A’da açıldı. Almina Collection da her bütçeye uygun giysi bulmak mümkün.

Almina Collection’u Selçuk’ta açan iki bayan girişimci Raziye Köyyerli ve Gökçe Fıstıkçı mağazanın Selçuk’ta kalite ve marka ürünleri ucuza sunmak amacı ile hizmete açıldığını belirtti ve işletmedeki birinci kriterlerinin müşteri memnuniyeti olduğunu dile getirdi.

Gökçe Fıstıkçı, “Yeni açılan işletmemizde açılışa yönelik indirimlerimiz de mevcut. Bizi tercih eden Selçuk halkı kaliteli hizmetin tadına doyacak” dedi.

Selçuk’ta kadın giyimine kaliteli hizmet anlayışıyla yeni bir soluk getirmek istediklerini ifade eden Almina Collection İşletmecilerinden Gökçe Fıstıkçı Hizmet anlayışlarının; dürüstlük, güleryüz ve satış sonrası güven vermeye dayalı olduğunu kaydetti. Daha önce uygulanmamış birçok yeniliği Selçuklu hanımların hizmetine sunacaklarını bildirdi. Gökçe Fıstıkçı şöyle devam etti;

“Müşteri memnuniyetini esas alan ve sürekli olarak kendini yenileyen bir mağaza olacağız. Yerel bir işletme olacağız ama klasik yönetim anlayışı yerine modern mağazacılık yöntemlerini uygulayacağız. Hem kalite, hem fiyat, hem satış sonrası güven anlamında Selçuklu hanımlara uzun yıllar hizmet vermek istiyoruz. Kalitemizi zengin çeşitlerimizi görmek için halkımızı Atatürk Mahallesi Kızılay Caddesi No: 22/A’da bulunan mağazamıza bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (4 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk