uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Manşet Yan, Siyaset, Üst Manşet 5 Ocak 2019

AK Parti Selçuk Belediye Başkan Adayı Osman Başterzi’den ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir İlçelerinin belediye başkan adaylarını açıkladı. Selçuk adayı resmen açıklanarak Osman Başterzi oldu. AK Parti Selçuk Belediye Başkan Adayı Başterzi, adaylığı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı İzmir Aday Tanıtım Programında açıklanmasının ardından ilk açıklamasını yaptı.

AK Parti Selçuk Belediye Başkan Adayı Osman Başterzi Sosyal medya üzerinden yayımlamış olduğu teşekkür mesajında şu ifadeleri kullandı;

“AK Parti Selçuk Belediye Başkan adaylığı için şahsımı layık gören Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere partimizin aday belirlemedeki yetkili kurullarına, İl başkanımız Sayın Aydın Şengül’e, İzmir Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Nihat Zeybekçi’ye şükranlarımı sunarım.

Aday adaylığım öncesi ve sonrasında özellikle her zaman desteklerini gördüğüm kıymetli Selçuk halkı ve fedakar parti teşkilatımın her birine, ayrı ayrı minnet duygularımı ileterek, teşekkürlerimi sunuyorum.
Şahsıma gösterilen bu teveccühü ve güveni eskisinden daha çok çalışarak, mevcut yerel iktidarımızı ilçemizde devam ettirme arzusu ve kararlılığında olduğumu herkesin bilmesini istiyorum.

Kentimizin geleneksel dokusunu muhafaza etmek kaydıyla, ilçemizin fiziki konumuna uygun, özellikle bakanlıklarımızın projelerini bir bir hayata geçirmek suretiyle, Selçuk’un her alanda hak ettiği gelişimi gösterecek iradeyi ortaya koyacağıma söz veriyorum.
Şahsıma gösterilen bu sevgi ve güveni, 1 Nisan’dan itibaren, ortaya koyacağımız hizmetlerimiz ve yatırımlarımızla taçlandırmak boynumun borcudur.
Bugünden itibaren partimize geçmişte oy vermiş ya da vermemiş tüm hemşehrilerimizle birlikte;
büyük bir başarı hikayesini yazmak için yola çıkıyoruz. Çünkü bu kadim topraklara borcumuz var.
Hiçbir, ama hiçbir kardeşimi ötekileştirmeden, “insanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla çıktığımız bu yolda Selçuk’un yarınları için bir olacağız. Birlikte yol alacağız.
Daha güçlü daha güzel bir Selçuk için hep beraber çalışacağız ve hep birlikte başaracağız.
Her zaman kendime rehber edindiğim bir husus var: Allah çalışanla beraberdir.
Çıktığımız bu yolda Allah bizleri utandırmasın.
Allah yar ve yardımcımız olsun.Sevgi ve saygılarımla.”

Yorumlar (4 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk