İzmir °C
“Gençlik Güvenli Gelecek” Projesi Kapsamında Selçuk’ta Seminer
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü “Gençlik Güvenli Gelecek” Projesi Kapsamında Selçuk’ta Seminer Verdi
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü “Gençlik Güvenli Gelecek” projesi kapsamında Selçuk’ta 9. Sınıf öğrencilerine güvenli bir gelecek için gençlerimizi zararlı örgütlere karşı uyaran ve onların bilinçlenmelerini amaçlayan, terör örgütlerinin propaganda çalışmaları hakkında bilinç kazandırma ve her türlü terör faaliyetlerine karşı Milli şuurla hareket etmeleri konusunda bir eğitim gerçekleştirdi.
YORUMLAR