uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Teknoloji 9 Ocak 2017

Yarın teslim tarihi…! SAÇMALIĞI

Sosyal medyada çılgınlık gittikçe büyüyor... Birçok sosyal platformda geçen ve MİT Müsteşarlığı’na ait olduğu iddia edilen bildirgenin sahte olduğunu belgelerle kanıtladık.

Sosyal medyada çılgınlık gittikçe büyüyor…
Birçok sosyal platformda geçen ve MİT Müsteşarlığı’na ait olduğu iddia edilen bildirgenin sahte olduğunu belgelerle kanıtladık.

Yarın teslim tarihi…!!!!!!!
Paylaştığımız her şey, yarın herkese açık olacakmış. Silinmiş veya izinsiz olan mesajlar bile. Sadece bir bitti ve önlem almak her zaman için tercih edilir.. Kanal 13 Facebook’ta gizlilik konusunda konuşmuşlar. (Facebook’u veya Facebook’a fotoğraf, bilgi, mesaj ve gönderiler, hem geçmiş hemde gelecekte kullanmak için facebook izni ile herhangi bir tarafa izin vermem..) Bu ifade ile Facebook ‘a, bu profili ve /veya içeriği doğrultusunda bana karşı herhangi bir eylem alabilmesi kesinlikle yasaktır.. Gizlilik ihlali ve yasası, yasalar tarafından ceza (1_308_1_1_103 308_103 ve Roma tüzüğü…) Not ;Facebook artık kamu taraf.. Tüm üyelerin bu şekilde bir not göndermesi gerekiyor.. İsterseniz bu sürümü kopyalayıp koyun.. Böyle bir ifadeyi en az bir kez yayınla, Teknik olarak fotoğraflar kullanımı ve profil devletle ilgili bilgi içinde.. Paylaş kopyala ama kendi adınız olsun…. Güvenliğiniz için..ÇOK ÖNEMLİDİR… AVUKATLAR KOPYALAYIP YAPIŞTIRMAKTA FAYDA GÖRÜYOR.
RESMİLEŞMİŞ ÇÜNKÜ!!!
T.C. Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünün 16.02.2016 tarih ve 69471265-010-06/1955 sayılı Milli Güvenliği tehdit eden örgüt ve yapılarla irtibatlı kamu çalışanları hakkındaki Genelge (2016/4) Resmi Gazetede yayınlanmıştır.
Ayrıca MİT Müsteşarlığı Sosyal Ağ Bildirgesi doğrultusunda, Facebook’un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin
(IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili, Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince; Facebook sorumludur.
Bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.
NOT: PAYLAŞMAYIN DUVARINIZA YAPIŞTIRIN

BU KONU İLE İLGİLİ DAHA ÖNCEDEN YAPILAN AÇIKLAMA AYNEN ŞÖYLEYDİ..

Biz de bu konunun gerçeği yansıtıp yansıtmadığını teyit etmek amacıyla MİT Müsteşarlığı’na bir e-mail gönderdik, gelen cevabı da aynen aktarıyoruz:

Kimden : irtibat3
Sayın İbrahim A****,
İlgi : 02/03/2016 tarihli “ibr*****@izmo.com.tr” adresli e-postanız.
İlgi başvurunuz incelenmiştir. Bilgi edinme talebinize konu hususların Kurumumuzla bir ilgisi bulunmamaktadır.
Bilgilerinizi rica ederiz.
MİT
(Bilgi Edinme Birimi)

Dolayısıyla yine deliler gibi yapılan bir paylaşımın sazan.avi olduğunun ortaya çıktığı bir durumla güne başladık. Dikkatli olalım arkadaşlar, oltaya düşmeyin.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Selçuk Seçim Sonuçları

Selçuk Seçim Sonuçları

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk