uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 13 Ağustos 2012

Vahe Kılıçarslan Yedi Uyuyanlar, Efes ve Meryemanada Çekim Yaptı

Ünlü manken Vahe Kılıçaslan, 2008 Dünya ikinci Güzeli Manken Serap Tunç ile birlikte İzmir’in Selçuk ilçesine geldi. Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Vahe’nin sofrası; Gözlemesi, Ayranı, aşuresi ve menemeniyle ünlü yedi uyuyanların sembol işletmecisi Yavuzun Yeri’nde program çekimlerini yaptı.  Vahe Kılıçarslan’a, Türkiye Güzeli Manken Serap Tunç da eşlik etti.

Her Cumartesi Show TV de yayınlanmakta olan Vahe’nin sofrası programının yapımcısı ve sunucusu Vahe Kılıçaslan, Selçuk yedi uyuyanlar Yavuzun Yerine çekim için geldiklerini, gizli saklı bir bahçenin olduğunu keşfettik diyerek, Burası keyifli bir mekân ve Selçuk’lu Yavuz ağabeyi bu başarısından dolayı kutluyoruz. Tarihi Efes harabelerinin görüntülerini aldık, Meryemanayı da ziyaret ettik,2008 Dünya ikinci güzeli Serap Tunç bizim program konuğumuz oldu, kendisini podyumlarda görüyor izliyor ve takdirle alkışlıyoruz, dolayısıyla programımıza konuk olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

Selçuk’taki çekimleri esnasında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Vahe Kılıçaslan Yedi Uyuyanlardaki gözleme ve ayranın lezzeti hakkında tek kelimeyle mükemmel dedi.

2008 Dünya ikinci güzeli manken Serap Tunç ise ” Yavuz bey bizi çok güzel ağırladı” kendisine çok teşekkür ediyorum. Bölgenin İnsanları çok sıcak, çok misafir perver, burada olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu kadar doğal bir ortam ve bu kadar sıcak insanlar beklemiyordum. Her şey için teşekkürler” dedi.

Haber: Mehmet UYAROĞLU

Yorumlar (4 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk