uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 6 Mayıs 2018

Sosyal Market çocukların yüzünü güldürüyor

Sosyal Market’te ihtiyaç sahibi çocuklar için kıyafet ve oyuncak dağıtımı başladı. Bir hafta boyunca raflarını çocuklar için açacak olan Sosyal Market, ihtiyaç sahibi çocuklara velilerinin nezaretinde kıyafet ve yaş grubuna göre oyuncak dağıtacak.

Selçuk Belediyesi’nin vatandaşa uzanan yardım eli olan Sosyal Market “Küçük Bir Gülümseme, Büyük Bir Mutluluk” sloganıyla 0 – 12 yaş arası ihtiyaç sahibi çocuklar için kıyafet ve oyuncak dağıtımına başladı. 23 Nisan’a kadar duyarlı vatandaşlar tarafından bağışlanan çocuk kıyafetlerinin yanı sıra farklı yaş gruplarına göre hazırlanan oyuncaklar da ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılmaya başlandı.

Sosyal Market’ten duyarlılık projesi

Dağıtımın ilk gününde Sosyal Market’i ziyaret eden Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Selçuk Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yönelik bir duyarlılık çalışması düzenledi. Çocuklarımıza burada giysi ve oyuncak yardımı yapılıyor. Amacımız ihtiyaç sahibi çocuklarımızı sevindirmektir” dedi.

İhtiyaç sahibi halkın tamamına her zaman ulaşmayı amaç edindiklerini belirten Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Dün birçok etkinlikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladık. Bugün de Sosyal Market’teyiz. Çocuklarımızı hem oyuncaklarla, hem giysilerle çocuklarımızı sevindireceğiz. İhtiyaç sahibi olan halkımıza her zaman ulaşma gayreti içerisindeyiz. Çocuklarımızı her zaman mutlu etmek istiyoruz. Bir hafta boyunca Sosyal Market çocukları sevindirecek çalışmaları gerçekleştirecektir. Ulaşılmadık çocuğumuz kalmasın istiyoruz” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk