site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Siyaset 22 Ekim 2015

Şahin: Çocuklara güvenli gelecek sözü veriyoruz

selahattin-sahin

MHP İzmir Milletvekili adayı Selahattin Şahin, MHP İzmir Gaziemir İlçe Başkanlığı ve İlçe yönetimi ile birlikte Gaziemir’de vatandaşlarla buluştu. Çocuklarla kucaklaşan Şahin, çocukların ailelerine güvenli gelecek sözü verdi.
Geleceğin teminatı olan çocukların korunmasının ve onlara güvenli bir gelecek hazırlanmanın önemli olduğuna değinen MHP İzmir Milletvekili adayı Selahattin Şahin, MHP iktidarında çocukların daha güzel ve daha huzurlu bir ülkede büyümesi için var güçleriyle çalışacaklarını bildirdi. Seçim çalışmaları kapsamında Gaziemir’de esnaf ve vatandaşlarla görüşen MHP’li Şahin, “Çocuklarımızın gelişimine ve eğitimine önem vereceğiz. MHP iktidarı hazırlayacağı politikalarla çocukların kültür, sanat, spor, folklor, okuma ve araştırma alışkanlığını kazanmasını sağlayacaktır. Korunmaya muhtaç çocuklarımız var. Böyle çocuklarımızın ailesinin yanında korunup yetişmesini destekleyeceğiz. Koruyucu aile sistemiyle çocuklarımız daha güvenli bir ortamda büyüyecek” dedi.

MHP’nin iktidara gelmesi halinde aileleri medya okur yazarlığı ve internetin doğru kullanılması konusunda bilinçlendireceklerini de sözlerine ekleyen Şahin, “MHP iktidarı çocuk haklarının sonuna kadar uygulayıcısı olacak, çocuklarımızın ailelerinden gelenler de dahil, her türlü hak ihlaline karşı korunması sağlanacaktır. MHP iktidarı her türlü çocuk istismarına son verecek, çocuğumuzun huzur ve güven içinde çocuk olarak büyüyeceği ülkeyi inşa edecektir” diye konuştu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk