uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 31 Ağustos 2016

Plaj futbolu Selçuk Etabı 3 – 4 Eylül’de yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Resmi Plaj Futbolu Selçuk Etabı 3 – 4 Eylül tarihleri arasında Pamucak Sahili’nde yapılacak. Selçuk Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan etapta Selçuk’ta faaliyet gösteren Selçuk – Efes, Selçuk Belevi Gençlerbirliği, Selçuk Gençlikspor, Selçuk Çamlıkspor birbirleriyle yarışacak.

Selçuk’ta ilk kez düzenlenecek olan resmi plaj futbolu organizasyonunda katılımcı her takım birbiriyle maç yapacak. Yapılan toplam dört maçın sonunda rakiplerine üstünlük sağlayan takım etap şampiyonu olacak.

Bu yıl 16 – 17 Temmuz tarihleri arasında Manavgat’ta yapılan etapla başlayan 2016 TFF Plaj Futbolu Ligi Alanya, Gümüldür, Eskişehir, Arsuz, Seferihisar, Samsun etapları tamamlandı.

Selçuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren spor biriminin çabalarıyla Selçuk’ta yapılması sağlanan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Resmi Plaj Futbolu Selçuk Etabı Selçuk’ta ilk kez düzenleniyor.

Finaller Selçuk’ta olsun

Böyle bir organizasyonun Selçuk’ta sporda kazandığı ivmeyi göstermesi açısından önemli olduğunu dile getiren Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Türkiye Futbol Federasyonu Resmi Plaj Futbolu Ligi Selçuk Etabı 3- 4 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Bu tip organizasyonların ilçemizde yapılması oldukça sevindirici bir gelişmedir. Selçuk etabında ayrıca Selçuk’un önemli spor kulüplerinin mücadele edeceği bir organizasyonun gelişerek Selçuk’ta devam etmesi için çalışacağız. Amacımız TFF tarafından düzenlenen Resmi Plaj Futbolu’nun Selçuk Etabı’nı kalıcı hale getirerek; zamanla bu önemli spor organizasyonunun finaline ev sahipliği yapmaktır” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Tiyatro Günleri Devam Ediyor

Tiyatro Günleri Devam Ediyor

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk