uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Sektörel, Üst Manşet 23 Haziran 2018

Kot etek

Kot etek, 90’lı yıllardan günümüze kadar hala var olan ve bayanlar tarafından en çok tercih edilen etek çeşitlerindendir. Rahatlığıyla ön plana çıkan kot etekler güzel bir kombinle başarılı hale gelecektir.

Kot Etek İle Stilinizi Yaratın

Kot etek model ve çeşit olarak her yerde bulabileceğimiz tekstil ürünlerdir. Yazın giyeceğiniz kot etek üstüne tişört ve gömlek giyerek muhteşem bir kombin yapabilirsiniz. Kot etek altına babet veya sandalet ayakkabı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yazın kot etek altına yazlık çizmelerde şık görünmenizi sağlayacaktır. Dar kesim olarak dikilen kot etek modelleri, vücudu sararak güzel ve gösterişli bir görünüm elde etmek mümkün. Dar kot etek kombinin de bol kesimli gömlekler tercih edilebilir. Kışın giymek istediğiniz kot etek üzerine bol kesim triko kazaklarla kombin yapılabilir. Her mevsimde rahatlıkla ve istediğiniz tarzda giyme imkanı fazladır. Bundan dolayı bayanların dolaplarında muhakkak kot etekleri vardır.

Kot Etek Çeşitlerine Ulaşmak Artık Çok Kolay

Kot etek, her tarza uyum sağlayan ve çeşit olarak düşük bel, yüksek bel, kısa kot etek, uzun kot etek gibi çeşitleri bulunan ürünlerdir. Model seçenekleri ve uygun fiyat özelliği ile https://www.dilvin.com.tr sitemizde kot etek modellerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk