site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Manşet Yan, Siyaset, Üst Manşet 9 Kasım 2018

İYİ Parti’nin Yeni İlçe Başkanı Nalan Akduman Mazbatasını Aldı

İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına İzmir İl Başkanlığı binasında düzenlenen törenle Nalan Akduman atandı.

İYİ Parti Selçuk İlçe Kurucu Başkanı Levent Görür, genel merkezin yerel seçimler öncesi il ve ilçe başkanlıklarını güçlendirmek amacıyla yayınladığı genelge doğrultusunda istifa etmişti. İstifa kararının ardından merakla beklenen soru cevabını buldu. İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığına İzmir İl Başkanlığı binasında düzenlenen törenle Nalan Akduman atandı. Nalan Akduman Başkanlığında kurulacak olan yeni yönetim kurulunun kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Mazbatasını İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar’dan alan İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanı Nalan Akduman; “Selçuk’ta İYİ Parti’yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar” dedi.

İDDİALI SÖZLER

İYİ Parti’nin yeni ilçe Başkanı Nalan Akduman sözlerine şöyle devam etti; “Beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız Meral Akşener’e ve İl Başkanımız Hüsmen Kırkpınar‘a teşekkürlerimi sunuyorum. Güvenlerini boşa çıkarmamak, devraldığım İYİ’lik bayrağını daha da yükseltmek için geceli gündüzlü çalışacağım. İYİ Parti, bir kadın hareketidir. Türkiye’de siyaset dili toplumu germiştir. Kadın hareketi olan İYİ Parti saflarında kadınlarımızı ve gençlerimizi siyasette öne çekecektir. Kadınlarını elinin değdiği yerde gergin siyaset dilinin yerini sevgi dili alacaktır. Selçuk’ta biz kadınların sesi bundan sonra daha gür çıkacaktır.

Bugüne kadar bütün engellemelere rağmen Selçuk’ta İYİ Parti’nin bayrağını dalgalandırmış arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da el birliğiyle milletimize ve Selçuk’umuza hizmet etmek için çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İYİ Parti genç bir parti, İYİ Parti heyecanlı bir parti. İYİ Parti tüm zorlukları genç yaşında görmüş ama eğilmemiş bir parti. O yüzden İYİ Parti olarak Selçuk’ta ilçemizin yararına olan her kararın altına imza atacağız.

“YEREL SEÇİMLERDE İYİ PARTİ’Yİ HESABA KATMAYANLARIN HESABI BOZULACAK”

Önümüzdeki yerel seçimlere de değinen yeni İlçe Başkanı Nalan Akduman; “Bilindiği gibi Genel Seçim sürecinden geçildi. 5 milyon insanın İYİ Parti üzerinde bir oyu var. Selçuk’ta da aldığımız oy gerçekten bu engellemelere rağmen güzel bir oydu. Birçok köklü partiden daha iyi oy aldık. Biz çıtayı önümüzdeki yerel seçimlerde daha ileriye taşıyabilme hesabı yapıyoruz ve sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Bunu herkes böyle bilsin. İYİ Parti’yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar. Burada bize destek ve omuz veren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk