site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Manşet Yan, Siyaset, Üst Manşet 20 Ekim 2018

İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanı kim olacak?

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığına istifasını veren İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür ve yönetim kurulu üyelerinin görevi bırakmasının ardından yerlerine kimin atacağı merak edilen konulardan biri. Peki İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanı kim olacak?

İYİ Parti Selçuk İlçe Kurucu Başkanı Levent Görür, genel merkezin yerel seçimler öncesi il ve ilçe başkanlıklarını güçlendirmek amacıyla yayınladığı genelge doğrultusunda istifa etmişti. Görür’ün istifasının ardından İYİ Parti’den Selçuk’ta kimin başkan olacağı konusunda merak devam ederken İyi Parti’nin İlçe Başkanlığı’na kısa süre içerisinde atama yapılacağı konuşuluyor.

İzmir ve ilçelerinde İstifa eden teşkilat yönetimlerinin yerine yenilerinin oluşturulmasıyla alakalı süreç başladı. Selçuk ilçe başkanlığı için de hummalı bir çalışma başladı, ilçe başkanlığı için konuşulan 4 isim var.

Sık sık bir araya gelerek toplantılar yapan Selçuk İYİ Parti Kurucular kurulu üyelerinin ve partinin ileri gelenlerinin aklında birer ikişer isim bulunuyor. Görüşülen isimler arasında sürpriz niteliğinde kişiler var. İYİ Parti Selçuk İlçe Başkanlığı için adı geçen isimler şöyle; Abdurrahman Helvacı, Ali Gümrah, Önder Avcı ve Nalan Akduman isimleri şuanda en çok konuşulan isimler. Kulislerde konuşulan isimlerden ayrı olarak sürpriz bir isimde ilçe başkanlığına atanabilir.

İYİ Parti de Selçuk İlçe başkanı belirlenme sürecinin bir hafta içerisinde sona ermesi bekleniyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk