uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 30 Kasım 2017

Gökçe Tarım Selçuk’u Özbekistan’da tanıttı

Özbekistan Uluslar arası Tarım Fuarında Oldukça yoğun ilgi gören Stant, ziyaretçi akınına uğradı.

Selçuk İsabey Mahallesinde Faaliyet gösteren , Özbekistan Uluslar arası Tarım Fuarına katılarak hem Dünyaca ünlü Selçuk Efes’i, hem de Ülkenin tanıtımına katkı sağladı. Oldukça yoğun ilgi gören Stant, ziyaretçi akınına uğradı.

Bölgede Tarım sektöründe öne çıkan isimlerden biri haline gelen Gökçe Tarım Zirai İlaç ve Gübre Bayi, bu kez Yurtdışı fuarlarına katılım göstererek hem Ülkesini, hem de İlçesini dünyaya tanıtarak katkı sağladı. Gökçe Tarım olarak tamamen kendi imkanları doğrultusunda 22-26 Kasım Tarihleri arasında Özbekistan Taşkent Uluslar arası Tarım Fuarına katıldıklarını ve fuarda ziyaretçi akınına uğradıklarını kaydeden Gökçe Tarım Zirai İlaç ve Gübre Bayi işletmecisi İbrahim Gökçe, “Binlerce kilometre uzaklıkta ilçemizi tanıtmaktan dolayı gurur duyduk. Fuara katılarak hem Ülkemizi, hem de ilçemizi tanıttık. Fuarda gördüğümüz ilgi bizi daha çok mutlu etti. Efes Tarım Fidancılık ile birlikte Arazi danışmanlık ve Gübre tedarik olarak yaptığımız işimizi dünyanın farklı ülkelerinden gelen çok sayıdaki ziyaretçilere tanıtmak bizleri oldukça mutlu etti” dedi.

Tanıtım afişinde UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Efes Antik Kentine yer verdiklerini, dolayısıyla büyük dikkat çeken bu afişi gören ziyaretçilerin afiş önünde hatıra fotoğrafları çektirmelerinden dolayı da memnuniyet duyduklarını ifade eden İşletme Sahibi İbrahim Gökçe, “Standımızı ziyaret gelenler ‘burası neresi’ diye sordular. Bizler de Dünyaca ünlü Efes Antik Kentimizi her gelen ziyaretçimize anlattık. Bundan dolayı oldukça mutluyuz” diye konuştu.
Haber: Nilüfer Öztürk Silayselcukajans.com

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk