site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 1 Temmuz 2012

Eski Selçuk Kaymakamından Selçuklulara Mesaj Var

Eski Selçuk Kaymakamı Nurdoğan Kaya yıllar sonra Selçuk’a geldi. Ve yıllar sonra gelmiş olduğu Selçuk’tan Selçuk Halkına çok önemli mesajlar verdi.

1963 yılında devlet memuru olarak çalışmaya başladığını ve hiç yorulmadan 44 yıldır çalıştığını ve artık emeklilik günleri yaşadığını söyleyen Nurdoğan Kaya emekli olduktan sonra  İzmir’e taşındığını söyledi. Selçuk’u çok sevdiğini ve buranın kendisi için apayrı bir önemi olduğunu söyleyen eski Selçuk Kaymakamı Nurdoğan Kaya şunları söyledi;

‘‘ 1983 – 1988 yılları arasında güzel ilçemiz Selçuk’ta kaymakamlık görevinde bulundum. Bugün genç bir grubumuzla birlikte yıllardan sonra Selçuk ve çevresinde ki tarihi turistik bölgeleri gezmek üzere eşim ve öğrenci grubumuzla birlikte buraya geldik. Selçuk dünyanın tanıdığı antik bir kentin kenarında kurulmuş tarihi ve güzel bir şehirdir. Selçuk’ta görev yaptığım beş yıl boyunca Selçuk halkından çok yakınlık ve destek gördüm. Kendilerine buradan selamlarımı, sevgilerimi iletiyorum. Bu gelişmenin ve ilerlemenin üzerinde halkımızın da büyük emekleri olduğunu düşünüyorum. Tüm Selçuk halkına bilhassa esnaf arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Bu vesile ile Selçuk halkına hitap etme fırsatını bulduğum için Selçuk Haber’e de çok teşekkür ediyorum. Selam, sevgiler ve saygılar sunuyorum ’’ dedi.

ESKİ SELÇUK KAYMAKAMIMIZ SAYIN NURDOĞAN KAYA’NIN KONUŞMASINI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6A4ZsdeCjbA[/youtube]

Yorumlar (2 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Ehliyet Sınav Soruları Azaldı

Ehliyet Sınav Soruları Azaldı

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk