site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Bölgeden, Manşet Haber, Üst Manşet 11 Temmuz 2019

Ege Birincisi Bahçeşehir Kolejinden

Torbalı Bahçeşehir Koleji öğrencisi başarılı karateci Elif Eylül Ulukardaşler, Uşak’ta katıldığı şampiyonadan birincilikle döndü ve altın madalya kazandı.

Ulukardaşler’ rakip tanımıyor

TORBALI’YA BÜYÜK GURUR YAŞATTI

TORBALI’NIN başarılı karatecisi Elif Eylül Ulukardaşler, Uşak’ta düzenlenen karate şampiyonasından ilçeye birincilikle döndü. Türkiye Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan Ege Karate Ligi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Uşak Etabı 06-07 Temmuz tarihlerinde Uşak Yeni Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Muğla, Manisa, Balıkesir, İzmir, Uşak’ın il ve ilçelerinden karate kulüplerinin katılımı ile gerçekleştirilen 3. kademe yarışmalar büyük çekişmelere sahne oldu.

‘BÖLGEMİZİ EN İYİ VE CENTİLMENCE TEMSİL ETMEYE DEVAM EDİYORUZ’

Aynı zamanda Torbalı Bahçeşehir Koleji öğrencisi olan ve Karakuyu Mahallesi’nde ikamet eden başarılı karate sporcusu Ulukardaşler, şampiyonada rakip tanımadı. Birinci olarak altın madalya kazanan sporcu Torbalı’ya büyük gurur yaşattı. Atamert Aksiyon Spor Kulübü sporcusu Elif Eylül Ulukardaşlar’in antrenörü yaptığı açıklamada, “Ege Karate Ligi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Uşak Etabına katılan ve altın madalya kazanan sporcumu tebrik ediyorum. Bölgemizi en iyi ve centilmence temsil etmeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk