uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset, Üst Manşet 27 Ekim 2018

Başterzi Görevi Yeni İlçe Başkanı Düztaş’a Devretti

Yaklaşık 15 gündür yeni ilçe başkanının atamasını bekleyen AK Parti Selçuk İlçe teşkilatında görev devir teslimi yapıldı.

Daha önce aday adaylığı için görevi bıraktığı dile getirilen eski ilçe başkanı Osman BAŞTERZİ, görevini kendi yönetiminde Yerel Yönetimlerden Sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevini sürdüren Halil DÜZTAŞ’a devretti.

İlçe teşkilatında sabah saatlerinde çiçek sunumuyla başlayan ve yönetim kademelerindeki isimlerinde katıldığı devir teslim töreninde eski ve yeni ilçe başkanları birer konuşma yaptı. BAŞTERZİ yaptığı konuşmada göreve getirilen Halil DÜZTAŞ’a başarılar dileyerek şunları söyledi: “ Delegelerimizin bizleri bu göreve getirdiği Mart ayından buyana partimiz için gece gündüz çalışma yaptık. Bu çalışmaları sizlerle, hep birlikte yaptık. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İlçe başkanlığı sürecimizi de bugün itibariyle tamamlamış olduk. Birlikte yol arkadaşlığı yaptığım arkadaşım, kardeşim Halil DÜZTAŞ’a görevi huzur içerisinde devrediyorum. Yeni ilçe başkanımızın, mevcut yönetim kurulumuz içerisinden bir arkadaşımızın olması da hepimizi ayrıca çok mutlu etti. Bizler,bu hizmet yoluna çıkarken ne kadar isabetli isimlerle çıktığımızın da bu açık göstergesidir. Kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Partim adına üzerime ne düşerse bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yerine getireceğim” dedi. Yerel seçimlerde partisinin en çok oyu alacak bir çalışmanın bugünden itibaren yapılacağına inandığını söyleyen BAŞTERZİ; “ Yeni oluşacak yönetim kurulunun bu sinerjiyi ortaya koyacak isimlerden oluşacağına inanıyorum. Teşkilat çalışmalarının önemini bilen biri olarak yeni ilçe başkanımızın da bu çalışmalarda her zaman yanında olacağım. Kendisine güvenimi ve desteğimibelirtiyor, başarılar diliyorum. İlçemize ve partimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BU BİR BAYRAK YARIŞDIR

Perşembe günü yetkilendirme yazısını AK Parti Genel Merkezinde Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in elinden alanHalil DÜZTAŞ’ta devri teslim töreninde yaptığı konuşmada; “ AK Parti de uzun yıllar hizmet etmiş biriyim. En sonda yine bu yönetimin Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe başkan yardımcısıydım. Biliyorsunuz ilçe başkanımız Sayın Osman BAŞTERZİ yaklaşan yerel seçimlerde aday adayı olmak için görevini bırakmıştı. Bayrağı aldı, buraya kadar getirdi. Bu bir bayrak yarışıdır. Partimiz hiç kimsenin değil, herkesin partisidir. Şahsıma verilen bu onurlu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağım, gayret göstereceğim. Bu bir ekip işidir. İyi bir ekip kurarak en kısa zamanda çalışmalarımıza başlayacağız.Amacımız belediye başkanlığını alarak Selçuk Belediyesinin burçlarına asmak olacaktır. Bunun için elimizden ne gelirse yapacağız. Ben kendisine görev süresi içerisinde yaptığı çalışmalar için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Eski ilçe başkanı Osman BAŞTERZİ konuşmalar sonrasında alkışlar eşliğinde yeni ilçe başkanı Halil DÜZTAŞ’a çiçek taktim etti. Partililer daha sonra birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Ve İzmir “EuroVelo”da

Ve İzmir “EuroVelo”da

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk