uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 14 Mart 2016

Azmin, Başarının Adı Çamlık Spor

“Köy yolu arazi yolu her zaman tamiri olur ama çocuklarımızı kaptırdık mı kötü alışkanlığa bunun tamiri yok”

Çamlık spor kulübü son günlerde sık sık gündemde öne çıkan bir kulüp. Bu kulübü bize tanıtması için bugün Çamlık Muhtarı Nazmi Yener Gözmener ile kısa bir sohbet ettik. Çamlık muhtarı Gözmener dünden bugüne Çamlık Spor hakkında şunları söyledi; ’’Ben seçimlere girerken muhtarlık gibi bir düşüncem yoktu ama gençleri kötü alışkanlıklara yönelmesi bizi çok üzdü. Bizde seçimlerde muhtarlık adaylığımızı koyalım, halk bize güvenir seçerse bu konu hakkında muhtarlığın verdiği güçle gençlerimizi sağlıklı bir gelecek sunalım dedik. Seçimi kazandık ve ilk işimiz çamlık spor kulübünü kurduk ve gençleri kötü alışkanlıklara değil de spor’a yönlendirdik.

Köy yolları arazi yollarının tamiratı her zaman olur ama bir gencimiz kötü yola düştü mü işte o zaman hiçbir şeyin kıymeti kalmaz. Onun için biz arkadaşlarımla beraber önce insan diyoruz, önce maneviyat diyoruz.

Bize bu kulübü kurarken yardımlarını esirgemeyen hayır severlerimize çok teşekkür ederiz.

Çamlık spor kulübü artık grup maçlarına çıkıyor. Biz 10.gruptayız .Grubumuzda Efes Belediye Spor, Tire Belediye Spor, Ödemiş Emniyet Spor, Beydağ Spor, Kiraz Spor var. Çok kuvvetli bir gruptayız ama bizler Çamlık spor ve yönetimdeki arkadaşlarla buralara zor şartlarda geldik. Bu yüzden zoru seviyoruz.

Ayrıca Çamlık spor kulübü sadece futbol da değil masa tenisinde de çalışmalar yapıyor ve bu dalda da müsabakalarımız olacak. Bizim dezavantajımız bazı takımlar 600 lisanslı oyuncusunun içinden 11 futbolcu seçerken Çamlık spor kulübü sadece 40 lisanslı futbolcunun içinden 11 futbolcu ile müsabakalara katılıyor. Bu da altı çizilmesi gereken bir konu’’ dedi.

Haber: Gökçealanhaber-Erkan Esen

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk