uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 3 Şubat 2014

Aday Olmayacağını Açıkladı

mustafa-kara

16 yıldır Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığını yürüten Mustafa Kara, 2014 yerel seçimlerinde aday olmadığını açıkladı. Kara; her görevin tadında bırakılması gerektiğini, bu nedenle bu göreve talip olan yeni adaylara başarılar dilediğini söyledi.

7 Haziran 1998 yılında ara seçimlerde Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı seçildiğini, bu seçimle birlikte 1999-2004-2009 olmak üzere 4 seçime girdiğini ve 16 yıldır bu görevi başarıyla yürüttüğünü ifade eden Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Kara kendisine güvenen ve destek veren mahalle halkına teşekkür ettiğini belirterek 2014 yerel seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

Mahalle sakinlerinden bu konuda helallik isteyen 16 yıllık Muhtar Mustafa Kara; “Bilerek yada bilmeyerek bir hatam olduysa mahalle sakinlerinden özür diliyorum. Herkesten helallik stiyorum ve ben de herkese hakkımı helal ediyorum. Her görevin tadında bırakılıp bu göreve talip olacak bayan veya bay adayların önünün açılmasını istedim. Aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

KAYNAK: SELÇUK AJANS GAZETESİ- NİLÜFER ÖZTÜRK SİLAY

Selçuk Haber Facebook Sayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin Sayfayı Beğenmelisiniz!  Tıklayın !  
https://www.facebook.com/selcukhaber

Selçuk Haber Twitter Sayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin  Tıklayın !  
https://twitter.com/selcukhaber

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk