uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor 14 Ağustos 2014

33. Dünya Ritmik Cimnastik Şampiyonası

cimnastik

61 ülkeden yaklaşık 2000 kişi ile tarihinin en geniş katılımlı Dünya Ritmik Cimnastik Şampiyonası 21-28 Eylül 2014 tarihleri arasında İzmir Halkapınar Spor Salonunda organize edilecektir.2 antreman salonuyla birlikte 3 salonda yapılacak Şampiyonaya, Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlarının yanı sıra, son iki yılda çok iyi çıkış yapan yeni birçok ritmik cinastikçi katılacaktır. Ülkemizin bireysel ve grup müsabakalarında birlikte ilk defa podyuma çıkacağı Şampiyonaya tüm spor severlerin ilgi göstermesi ve bu cimnastik ziyafetini yerinde izlemeleri en büyük dileğimizdir.

21-28 Eylül 2014 tarihleri arasında İzmir Halkapınar Spor Salonunda organize edilecek 33. Dünya Ritmik Cimnastik Şampiyonası hazırlıklarında her geçen gün olumlu gelişmeler yaşanmakta.

Hazırlıklar çerçevesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sn. Aziz KOCAOĞLU’nu ziyaret eden Federasyon Başkanımız Suat ÇELEN ziyaretiyle ilgili mutluluğunu dile getirirken; “Sayın KOCAOĞLU Şampiyona esnasında oteller-salon arası transferlerde kullanılmak üzere 10 adet otobüsün tahsisi ve Şampiyona tanıtımında billboardların kullanılması konularında ilgililere talimat verdi. Daha önce de Fuar alanında bir holün antrenmanlar için tahsisini sağlamıştı. Ayrıca, ihtiyaç halinde daima yanımızda olacağını belirtti” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk