site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 18 Haziran 2017

Yüzme Kursları Başlıyor

Selçuk Belediyesi tarafından her yıl açılan yüzme kursu bu yıl 14 Haziran Çarşamba günü başlıyor. Yüzme kursunun yanı sıra Selçuk Belediyesi Yüzme Havuzunda Turizm Bakanlığı Tesisler Yönetmeliği’ne ilişkin olarak üç gün sürecek cankurtaran eğitimi de verilecek.

Cankurtaran eğitimi almak isteyenlere kurs da verilecek

Çevre düzenlemesi de yapılan Selçuk Belediyesi yüzme havuzunda hazırlıklar son aşamaya geldi. Okulların kapanmasıyla birlikte yüzme kursu kayıtları için başvuruların yoğun olacağını belirten Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Tülay Ayarman; “Daha önce havuzumuzun makine parkını yenilemiştik. Çocuklarımızın daha fazla keyif alabilmeleri için bu yılda yeni düzenlemeler yapıyoruz” dedi. Kursların 5 yaş ve üzeri herkesin başvurabileceğini vurgulayan Ayarman; “ Kurslarımız, deneyimli kadromuzla 14 Haziran Çarşamba günü Selçuk Belediyesi Yüzme Havuzunda başlayacak. Ayrıca ilçemizde ilk kez cankurtaran eğitimi almak isteyenler için de Selçuk Belediyesi Yüzme Havuzumuzu da kursiyerlerimizin hizmetine sunacağız. Başkanımızın talimatıyla güvenliğe dolayısıyla sağlığa öncelik veriyoruz. Bu kapsamda Türkiye Su Altı Su Sporları Federasyonun eğitim standartlarını esas alan, SAS Cankurtaran Eğitim Merkezi işbirliğiyle cankurtaran kursu açılacak” dedi.

Kursların 14- 15- 16 Haziran tarihlerinde Selçuk Belediyesi Yüzme Havuzu’nda yapılacağını belirten Ayarman ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin Selçuk Belediyesi Yüzme Havuzu sorumlumuz Levent Türedi den alabileceklerini söyledi.

Selçuk Belediyesi Yüzme Eğitmeni Levent Türedi iletişim No: 0530 077 18 80

Yüzme Havuzu Tel: 892 33 90

2017 Yılı Yüzme Havuzu Tarife Cetveli şu şekilde uygulanacak:

a) KURS ÜCRETİ SEZONLUK
(İki eşit taksitle 150,00 TL+150,00 TL Temmuz –Ağustos ayları) 300 TL

b) KURS ÜCRETİNE BİRLİKTE MÜRACAAT ETMELERİ HALİNDE 2. VE DAHA SONRAKİ KARDEŞLERİN HERBİRİ İÇİN (iki eşit taksitte Temmuz-Ağustos ayları) 150 TL

c) GİRİŞ ÜCRETİ SEZONLUK (15 Yaş ve üzeri) 200 TL

d) GİRİŞ ÜCRETİ SEZONLUK (15 Yaş altı) 150 TL

e) GİRİŞ ÜCRETİ HAFTA İÇİ YETİŞKİN (15 Yaş ve üzeri) 15 TL

f) GİRİŞ ÜCRETİ HAFTA İÇİ ÇOCUK (15 Yaş altı) 10 TL

g) GİRİŞ ÜCRETİ HAFTA SONU YETİŞKİN (15 Yaş ve üzeri) 20 TL

h) GİRİŞ ÜCRETİ HAFTA SONU ÇOCUK (15 Yaş altı) 15 TL

ı) BELEDİYE PERSONELİ İLE EŞ VE ÇOCUKLARINA SEZONLUK KURS VE GİRİŞ ÜCRETİ İÇİN %50 İNDİRİM UYGULANIR (İndirim a-c-d maddeleri için geçerlidir.)

i) Şehit,Görev Malülü, Gaziler ile 1. derece yakınları ,bedensel engelliler belgelerini ibraz etmek koşuluyla giriş ücretlerinden %50 indirimli yararlanır

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk