site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 12 Nisan 2019

Yolcu: Artık hizmet zamanı

Selçuk’taki seçim süreci kentimize yakıştığı şekilde demokrasi ve huzur ortamında tamamlandı. Seçim süreci boyunca kentimizin yetiştirdiği değerli insanların kentimize dair projelerini gördük, kampanyalarını takip ettik. Her bir aday bu süreç içerisinde kendini ve projelerini anlatmaya çalıştı, kampanyalar yaptı ve sonuç olarak Selçuk halkının teveccühünü talep etti. Pazar günü ise hemşerilerimiz büyük oranda sandıklara gidip yasal haklarını kullanarak iradelerini ortaya koydular. Kentimizin güzel insanları bu süreci hiçbir taşkınlığa ve huzursuzluğa meydan vermeyerek kendine yakıştığı gibi tamamladı. Huzurlu ve sakin bir seçim günü geçirdik. Bunun için öncelikle tüm halkımıza teşekkür ediyorum.

Hiç kuşkusuz tüm projeler ve kamu yararı için bir taş daha koyma gayreti içinde olan tüm adaylar Selçuğumuzun, İzmirimizin ve güzel ülkemizin kazanımı olmuştur. Bu demokrasi maratonunda yarışan herkesi kutlamak, seçim süreci boyunca Odamıza gelerek projelerini bizzat paylaşan tüm adaylara ayrıca teşekkür etmek isterim.

Sandıkların açılmasıyla halkımız iradesini ortaya koymuş ve resmileştirmiş oldu. Büyükşehirde Tunç Soyer, Selçuk’ta Filiz Ceritoğlu Sengel ile tüm meclis üyesi arkadaşlarımız ve mahalle muhtarlarımızı tebrik ediyor ve başarılı çalışmalar yapacaklarına inanıyorum.

Artık önümüzde yepyeni bir dönem var… Artık hizmet zamanı… Artık süreç boyunca ortaya konan projeler için harekete geçme zamanı… Selçuk Ticaret Odası olarak kentimizin yararına geliştirilen her projenin takipçisi ve destekçisi olmaya devam edeceğiz. Selçuğumuzun kazanımları için ortak çalışma gayreti içinde olacağımızı ve kentimizin geleceği için işbirliği konusundaki kararlılığımızın bir kere daha altını çizmek isterim.

Her zaman “BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ” dedik. Demeye devam ediyoruz… Hep vurguladığımız gibi yerel yönetimi, sivil toplum kuruluşları, değerli halkımız ile ortak irade göstererek güzel işler başarabiliriz.

Yerel seçim sonuçlarının kentimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, kazanan başkan ve meclis üyeleri ile muhtarlarımızı tebrik ediyor ve demokrasi yarışına katılan tüm adaylara katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Koray Yolcu
Selçuk Ticaret Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk