site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset, Üst Manşet 23 Temmuz 2019

Yıldırım’dan teşkilata talimatlar: CHP’li belediyeleri takip edin!

AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım, Adnan Menderes Havalimanı’ndan direkt olarak partisinin il binasına geçti. Basına kapalı gerçekleşen toplantıda teşkilatla buluşan Yıldırım’ın, “Belediyeleri sıkı takibe alın. Her ay meclis öncesinde toplanın, sadece gündeme bağlı kalmayın. İzmir’de gündem yaratın. İzmirliler bize muhalefet görevi verdi. Bunu hakkıyla yerine getireceğiz. Çalışmalar hiç durmayacak. CHP’li belediyeleri sıkı takip içinde olacaksınız. Meclislerde muhalefet görevinizi yerine getirin. Büyükşehir’de de sıkı çalışma ve takip içinde olun” dediği öğrenildi.

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım bir dizi ziyarete katılmak için kente geldi. İzmir’e hava yoluyla gelen Yıldırım’ın Adnan Menderes Havalimanı’nda verdiği ilk mesajlarda, “Yıldırım, “Nerede olursak olalım, hangi konumda olursak olalım her zaman İzmir bizim kalbimizdedir. İzmir bizim gönlümüzdedir” dedi. Yıldırım ardından partisinin il binasına geçti.

Basına kapalı şekilde teşkilatla buluşan Yıldırım’ın önemli açıklamalar yaptığı ve net talimatlar verdiği öğrenildi. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Aydın Şengül’ün yerine atanan İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve il yöneticilerini tebrik eden Yıldırım’ın ayrıca meclis üyeleriyle bir araya geldiği belirtildi. Yaklaşık 1 saat süren toplantının içeriğine dair bilgiler kulislere yansıdı.

VATANDAŞIN DÜŞÜNCELERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Yıldırım’ın ilk olarak yeni il yönetimine başarılar dilediği ve “Yerel yönetimlerin bütün hizmetlerini takip edin. Vatandaşın istekleri, düşünceleri bizim için çok önemli. İzmirlilerin lehine olan her çalışmada aktif olun. İzmirlinin hakkını koruyun. İzmir’in sorunlarının çözülmesi için gerekeni yapmaya hazırız” dediği aktarıldı.

CHP’LİLERİ SIKI TAKİP İÇİNDE OLUN!
31 Mart’ta seçilen ve belediye meclis üyesi olarak görev yapan isimlere talimatlar veren Yıldırım’ın, “Belediyeleri sıkı takibe alın. Her ay meclis öncesinde toplanın, sadece gündeme bağlı kalmayın. İzmir’de gündem yaratın. İzmirliler bize muhalefet görevi verdi. Bunu hakkıyla yerine getireceğiz. Çalışmalar hiç durmayacak. CHP’li belediyeleri sıkı takip içinde olacaksınız. Meclislerde muhalefet görevinizi yerine getirin. Büyükşehir’de de sıkı çalışma ve takip içinde olun” açıklamasını yaptığı belirtildi.
Mehmet İŞLER /EGEDESONSÖZ

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk