uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 18 Ocak 2016

Yenilenen statta ilk turnuva

Yenilenen Selçuk Efes Stadı’nda Mercedes-Benz Ege Kupası bugün başlıyor.

Selçuk Belediyesi’nin katkı sağladığı Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 17.’si düzenlenen Mercedes-Benz Ege Kupası’na Selçuk Stadı da ev sahipliği yapıyor.Selçuk Efes Stadı, U16 Milli Takımlar Turnuvası 16 yaş altı genç futbolcuların heyecanlı rekabetine sahne olacak.

18-23 Ocak 2016 tarihlerinde Selçuk Stadı dışında İzmir ve Manisa’da da oynanacak Ege Kupası’na bu yıl U16 Milli Takımımız’ın yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Ukrayna, Yunanistan, Norveç ve Romanya katılıyor.

Böyle büyük bir turnuvanın Selçuk’ta yapılmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirten Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 17.si düzenlenen Mercedes-Benz Ege Kupası’na yenilenen sahamızda ev sahipliği yapmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz. Yenilenen sahamızın açılışını böyle önemli bir turnuva ile yapmakgurur verici. U16 Milli Takımı’mıza Mercedes-Benz Ege Kupası’nda başarılar diliyorum ve halkımızı bu turnuvayı seyretmeleri ve milli takımımıza destek vermeleri için stadımıza bekliyorum” dedi.

Karşılaşmaların yer ve zamanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1370

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk