site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset 4 Ağustos 2012

Yeni Emniyet Müdüründen MHP Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde yapılan yaz dönemi atamaları ile bazı ilçe emniyet müdürlerinin yerleri değiştirildi. Selçuk’ta yeni emniyet müdürü atanan ilçeler arasında yer aldı.

Önceki hafta göreve başlayan Selçuk’un yeni Emniyet Müdürü Fatih Çankaya, ilk çalışma gününden itibaren çok sayıda ziyaretçiyi makamında ağırlamıştı. Yeni Emniyet Müdürü Fatih Çankaya da kendisine ‘hoş geldiniz’ demek için ziyarette bulunanlara iade-i ziyarete başladı.

Bu kapsamda MHP Selçuk İlçe Teşkilatını ziyaret eden yeni emniyet müdürü Çankaya’yı ilçe binasında İlçe Başkanı Levent Görür, MHP İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Yılmaz, Ülkü Ocağı Başkanı Memiş Esener ve partililer karşıladı. Gayet samimi bir ortamda geçen ziyarette iyi dilek temennileri dile getirildi.

Selçuk ilçe Başkanı Levent Görür Selçuk’un yeni Emniyet Müdürü Fatih Çankaya’ya görevinde başarılar diledi. Selçuk MHP olarak Selçuk için ellerinden gelen her fedakârlığı yapmaya hazır olduklarını dile getiren Selçuk MHP İlçe Başkanı Levent Görür; ‘ihtiyaç olduğunda Selçuk MHP olarak buradayız’ mesajı verdi.

Yeni Emniyet Müdürü Çankaya ise şunları söyledi; ”Selçuk zor bir ilçe değil, Alışıyoruz yavaş yavaş yeni görev bölgemize, bu fazla da zamanımızı almaz. Bizim sıcakkanlı insanlarımızın yaşadığı bu coğrafyanın güzel bir geleneği bu ziyaretler. Ben çok memnunum bu yapılan ziyaretlerden. Bizlerde mümkün mertebe ziyaretimize gelenlere iade yapmaya çalışıyoruz. Bunlar bizlerin örf ve âdetidir.

Selçuk’ta çalışan ekip sayısı şuanda ilçemizin emniyetini sağlamak için yeterli. Amacımız mevcut personelimizi daha etkin ve daha verimli şekilde çalıştırmak. Hakan Abi Selçuk’ta çok güzel şeyler yapmış bizlerde kendi yöntemlerimiz ve sistemimizle bunu daha da ileriye çıkarmaya çalışacağız. Selçuk’ta görev yapacak olmaktan dolayı çok mutluyum. Görevimizi Selçuk ve Selçuklular için en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (7 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk