uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 23 Haziran 2018

Yazlık Düğün Salonu 22 Haziran’da açılıyor

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı hizmete girmeye gün sayan yazlık düğün salonundaki çalışmaları inceledi. Yazlık düğün salonunun 22 Haziran tarihinde hizmete gireceğini belirten Başkan Bakıcı Selçuk’un önemli bir ihtiyacına cevap verileceğini söyledi.

Başkan Bakıcı incelemeler sonrası yaptığı açıklamada; “Yazlık Düğün Salonumuzda son aşamaya geldik. 22 Haziran tarihinden itibaren düğünlerimiz bu alanda yapılmaya başlanabilecek. Çok güzel bir yazlık düğün salonuna sahip oluyoruz. Yazlık düğün salonumuz tamamen kendi imkanlarımızla hayata geçirdiğimiz bir proje oldu. Arkadaşlarımız işçisinden mühendisine kadar büyük bir özveri ile çalıştı. Çok güzel bir yapı ortaya çıktı. Selçuklular’ın iftihar edeceği bir yazlık düğün salonu ortaya çıktı. Tüm Selçuk’a hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

750- 1000 kişilik kapasiteye sahip olan Selçuk Belediyesi Yazlık Düğün Salonu İzmir- Aydın Karayolu üzerinde 4000 metrekarelik belediye hizmet alanı üzerinde yapıldı. Bir büfe, bir gelin odası ve nikah odasının da bulunduğu salon Selçuk Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından işletilecek.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk