uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor 30 Temmuz 2015

Yaz Futbol Okulu Şenlik Havasında geçiyor

Selçuk Efes Belediye Spor Yaz Futbol Okulu Şenlik Havasında geçiyor

Selçuk Efes Belediye Spor kulübü tarafından düzenlenen ve Haziran ayının ikinci haftasından itibaren yoğun bir ilgi ile start alan Yaz Futbol Okulu çalışmaları şenlik havasına dönüştürüldü.

2003 doğumlu çocuklarımızdan 2009 doğumlu çocuklarımıza kadar tüm yaş gruplarında çocukların katılabildiği Selçuk Efes Belediye Spor Yaz Futbol Okuluna şu ana kadar 105 gibi çok yüksek bir katılımın olması kulüp yetkililerinin gurur kaynağı olarak görülüyor. Çeşitli etkinlikler ile çocukları mutluluğunu en üst noktaya çıkarma hedefinde olunan spor okulunda, ara ara çalışmalar sonrası sporculara karpuz, kavuz, şeftali gibi meyveler ikram edilerek çocukların neşelerine neşe katılıyor. Ayrıca çevre ilçelerden davet edilen çeşitli spor kulüpleri spor okullarının öğrencileriyle dostluk ve kaynaşma karşılaşmaları oynama gibi etkinlikler ile çocuklarımızın heyecanlarına, mutluluklarına en üst katkının yapılması hedefleniyor. Çalışmaları ve etkinlikleri tribünden yakınen takip eden veliler, çocuklarına gösterilen yakın ilgi ve verilen kaliteli eğitimden çok memnun kaldıklarını, bu ortamı sağlayan Selçuk Efes Belediye Spor yetkililerine çok teşekkür ettiklerini dile getiriyorlar.

Görüşlerini aldığımız Selçuk Efes Belediye Spor Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu Orhan Meler; “Spor okulu çalışmalarımızda aileler ve çocuklarımız ile iç içe çok güzel bir ortam oluşturduk. 100 den fazla çocuğumuzla tek tek en iyi şekilde ilgilenmeyi ve onların mutluluğunu en üst seviyeye çıkarmayı hedef ediniyoruz. Hedefimiz doğrultusunda şenlik havasında etinlikler düzenliyoruz. Sonrasında çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluk bizim en önemli motivasyon kaynağımız oluyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz hafta Çamdibi İdman Yurdu spor okulu öğrencileriyle dostluk ve kaynaşma karşılaşması yaptık. Harika bir gündü, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Etkinliklerimiz kapsamında 30 Temmuz perşembe günü saat 18.30 da bir diğer Selçuk kulübümüz olan Selçuk Gençlik Spor ile, 6 Ağustos perşembe günü sabah 09.00 da İzmirden dost kulübümüz Genç Özgür Spor ile ve 7 Ağustos Cuma günü sabah saat 09.00 da bir diğer dost kulübümüz Ödemiş Gençlik Spor dostluk ve kaynaşma müsabakaları oynayacağız. Etkinliklerimize tüm Selçuklu spor severleri bekliyor, çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmalarını istiyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimiz için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Destek olan, yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

fotoğraf 1

Picture 1 of 3

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk