uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 10 Şubat 2018

Vedat Karaman Beyaz Liste Yeniden Aday

Selçuk’un yakından tanıdığı Efes Sanayi Sitesinin sevilen esnaflarından Vedat Karaman, 9 Şubat 2014’te 14 oy ile kaybettiği Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimlerine; 9 Şubat 2018 tarihinde genç ve dinamik ekiple yeniden aday olduğunu açıkladı.

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçime gidiyor. Her dört yılda bir yapılan ve 2014 yılında seçimleri 14 oy ile kaybeden Vedat Karaman (Eksozcu Vedat) Bembeyaz sayfa açarak Genç ve dinamik ekip ile “BEYAZ LİSTE” ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

20 Şubat 2018 Salı günü yapılacak olan Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde iki adayın yarışması bekleniliyor. 9 Şubat 2014 tarihinde 14 oy ile seçimleri kaybeden Efes Sanayi Esnaflarından Vedat Karaman, Mevcut Başkan Hayri Güller’in karşısına çıkarak yeniden “adayım” dedi. Esnaf Odasında artık değişimin şart olduğunun altını çizen ve bu nedenle ilçenin tanınmış genç esnafları ile birlikte bembeyaz sayfa açarak bu değişimi 20 Şubatta gerçekleştireceklerine inandıklarını kaydeden Selçuk Esnaf ve Sanatkar Odası Başkan Adayı Vedat Karaman, bu konuda kendisini destekleyen ve güvenen tüm Esnaf dostlarına teşekkür etti. Uzun yıllar Efes Sanayi Sitesinde Eksozcu olarak çalışan ve bu bağlamda ilçe esnafını yakından tanıdığını ifade eden Başkan Adayı Vedat Karaman, ayrıca geçmiş dönemlerde Odada görev aldığını, 20 Şubatta yapılacak olan Oda seçimlerine bir Selçuklu Esnaf olarak hazır olduğunu kaydetti.

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odasında yenilik ve değişimin şart olduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Vedat Karaman, “Her şeyden önce bizim tek amacımız; Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odasını esnaflarımızla birlikte yönetmek ve bunu başaracağız. Bu yüzden siz değerli Selçuklu esnaflarımız için aday oldum. Oy pusulamazın rengi saflığın, temizliğin, yeniliğin rengi olan BEYAZ’dır. Tüm Selçuklu Esanslarımız, tercihlerini beyaz renkten yana kullanacaklarına inanıyorum” dedi.

20 Şubat’a yenilenmiş bembeyaz sayfa ile birlikte yol haritasının da hazır olduğuna dikkat çeken Vedat Karaman, seçimlerin şimdiden tüm Selçuklu Esnaflara hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.
Kaynak: selcukajans.com

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk