uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Yan 23 Şubat 2015

Vahşet bitmiyor, Yakılmış kadın cesedi bulundu

barakada_yakilmis_kadin_cesedi_bulundu

Manisa’da bir barakada yakılmış kadın cesedi bulundu.

MANİSA’nın Akhisar İlçesi’nde, zeytinlik içindeki bir barakada yakılmış bir kadın cesedi bulundu. Ölen kişinin kimliğini belirlemeye çalışan polis, cinayeti aydınlatmak için çalışma başlattı.

Cumhuriyet Mahallesi Su yolu Mezarlığı Mevkii’nde bulunan zeytinlik içindeki barakada, bugün saat 11.00 sıralarında, yakılmış bir kadın cesedi bulundu. Cesedi bulan zeytinliğin sahibinin ihbarı üzerine polis harekete geçti. Cinayet bürosu dedektifleri ile olay yeri inceleme ekipleri, barakada ve çevresinde delil aramaya başladı. Polis, cesedi bulan zeytinliğin sahibinin ifadesine de başvurdu. Ölen kişinin kimliği ile katil ya da katillerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Olayla ilgili sruşturmanın sürdüğü bildirildi.

OTOPSİYE GÖNDERİLDİ

Öldürüldükten sonra yakıldığı ve 18- 20 yaşlarında olduğu tahmin edilen kadının cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

ELLERİ ARKADAN BİRLEŞMİŞ

Ölen kişinin kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğü bildirildi. Vücudunun tamamına yakınının yandığı belirtilen kadının ellerinin arkada birleşmiş halde olduğunun görüldüğü belirtildi.

Ellerinin arkadan bağlanmış olabileceği ihtimali değerlendiriliyor. Cinayetle ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

yakılmış kadın cesedi bulundu

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk