Uyar Küçük 14 Mayıs Mahallesinden Muhtar Adayı

Uyar Küçük 14 Mayıs Mahallesinden Muhtar Adayı

Yaklaşan yerel seçimler kapsamında adaylık patlaması yaşayan ve en çok adayın çıktığı 14 Mayıs Mahallesinin muhtarı kim olacak? Muhtarlık adaylığını ilk açıklayan isim olan Uyar Küçük, mahallesine olan borcunu ödemek için aday olduğunu söyledi.

Mahallemizin Sorunlarını Birlikte Çözeceğiz
Muhtar adaylığı ile ilgili olarak sık sık Sosyal Paylaşım sayfasından dile getirdiği mahalle sorunlarını, bir bir çözme yolunda elinden gelen mücadeleyi yapacağını ifade eden 14 Mayıs Mahallesi Muhtar Adayı Uyar Küçük, en büyük hayalinin ve en çok üzerinde duracağı konun ise uyuşturucu satıcıları ve kullanıcılarına yönelik olacağını kaydetti. İlk olarak; bu konuda ilçedeki resmi kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışma başlatacağını belirten Uyar Küçük; “İlçemizin her köşesinde uyuşturucu satıcılarını ve kullanıcılarını görüyoruz… Çocuklarımız günden güne bu zehire alıştırılıyorlar. Özellikle 14 Mayıs Mahallemizin bir bölümünde küçük yaştaki çocuklarımızı bizzat görüyorum ve çok üzülüyorum.. En büyük amacım bu konuda yapacağımız ortak bir çalışmayla çocuklarımızı bu illetten kurtarmak olacaktır.. Bunun için gerekirse gece gündüz mücadele edeceğim” diye konuştu.

Öte yandan 14 Mayıs Mahallesinin birçok sorunu olduğuna dikkat çeken Muhtar Adayı Uyar Küçük, özellikle ilçenin genelinde olduğu gibi 14 Mayıs Mahallesinde yaşanan bozuk yolların bir türlü tamir edilmeyişinin de mahalle sakinlerini oldukça zor durumda bıraktığını söyledi. Bu konuda yine yerel yönetimle işbirliği içerisinde hareket ederek, öncelik göstererek bu sorunun çözüme kavuşmasını için de elinden gelen gayreti göstereceği sözünü verdi. Engelli ve yaşlılar için de belediye ile yapılacak ortaç çalışmayla çeşitli alanlara geziler düzenlemeyi planladığını kaydeden Muhtar Adayı Uyar Küçük, ayrıca yine gençler için belirlenen alanlarda halı saha projelerinin olacağını kaydetti.

Bir muhtar olarak; her zaman mahalle sakinlerinin yanında olacağını ve mahallenin sorunlarını yakından takip edeceğini söyleyen 14 Mayıs Mahallesi Muhtar Adayı Uyar Küçük, “Bizim için koltuk önemli değildir, bizim için hizmet önemlidir. Önemli olan bağlı bulunduğun mahalleyi karış karış tanımak ve o mahalleye hizmet sunmaktır. Biz de yerel yönetimlerin en büyük ayağından biri olan mahalle muhtarlığına talip olurken bizzat yakından takip ettiğim mahallemin sorunlarını birlikte konuşarak, fikir alışverişi yaparak ortak akılla çözeceğimize inanıyorum.. Bu anlamda yaklaşan yerel seçimlerde tüm mahalle halkımın desteğini bekliyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Kaynak: selcukajans.com

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

site rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk