uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 13 Şubat 2015

Ustam Baklava Yeniden Eski Yerinde

DSC_5484

1980′ den bu yana hizmet anlayışını hiç değiştirmeyen ve kaliteli ürünleri ile damak tadınıza hitap eden Ustam Baklava, sizlerin de desteği ile Selçuk’ta 9 yıldır hizmet vermeye devam ediyor. Selçuk’a ilk açıldığı dönemde Tahsinağa Camii köşesinde yer alan Ustam Baklava aynı yere 2. işletmeyi açarak hizmet kalitesini arttırdı.

Birbirinden leziz baklavaları ile damak tadına önem verenlerin tek adresi olan Ustam Baklava, yılların verdiği deneyim ile marka haline gelerek tüm Selçuklu vatandaşların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Güvenilir bir işletmenin tüm unsurlarını üzerinde taşıyan Ustam Baklava, Selçuk’ta 9 yıldır tercih edilen ve herkesin memnuniyetini dile getirdiği işletmeler arasında bulunmuş ve kaliteli hizmet anlayışını ilçede ki tüm vatandaşlara kanıtlamıştır.

Kaliteli ürünleri büyük bir titizlikle işleyen ve sonucunda inanılmaz tatları müşteriye sunan Ustam Baklava, 2. işletmesi ile de büyük takdir topladı. Her şeyden önce amacının Selçuk halkına hizmet olduğunu vurgulayan işletme sahibi Ercan Arslan, “Selçuk halkının desteği ile işletmemiz 9 yaşına girmiştir. Hizmete açmış olduğumuz 2. işletmemiz Selçuk’ta ilk bilinen yerinde yani Tahsinağa Camii köşesinde değerli halkımıza hizmet vermeye devam edecektir. Ürünlerimiz kara fırın olup en kaliteli malzemeler ile en titiz şekilde üretilmektedir. İşletmemiz açıldığından bu yana bizleri tercih eden tüm müşterilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Amacımız Selçuk’a en iyi hizmeti vererek faydalı olabilmek. Gaziantep baklavası için derler ki, “Yapanlar ne kadar sanatçıysa yiyenler bir o kadar sanatseverdir” tüm sanatseverlere sevgi ve saygı ile…” dedi.

HABER: SEDA KONUKSELÇUK HABER

DSC_5492

DSC_5514

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Şirince’nin Çirkincesi

Şirince’nin Çirkincesi

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk