uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Kültür Sanat, Manşet Haber 18 Haziran 2015

Ünlü sanatçılara taş çıkarttılar

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (9)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu Selçuk Amfi Tiyatro da vermiş olduğu konserle ünlü sanatçılara taş çıkarttılar. Becerilerini ortaya koymak için büyük emek veren yetişkinler ve çocuklar konser için muhteşem bir şekilde hazırlanmışlar. Yetişkinler ve minikler birbirinden güzel şarkıları başarıyla seslendirerek, dinleyicilerden büyük alkış topladı.

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu muhteşem bir konser verdi. Koro performansıyla izleyenlerden büyük beğeni topladı. Konserde Türkiye’nin değişik yörelerine ait birbirinden güzel türküler, şarkılar seslendirildi. Mikrofonu ilk defa eline alan koro üyeleri profesyonelleri aratmayan bir performans sergilediler.

Çocukların bir arada yaptıkları en güzel etkinliklerden biri olan çocuk korosu ise en çok alkışı alandı. Sanatçı ve müzikseverlerin yetişmesinde çok büyük bir etki gücüne sahip olan çocuk korolarına büyük önem verilen Selçuk’ta geleceğin sanatçılarına alkışlar durmak bilmedi. Pek çok bestecinin çocukluğunun, müzikle ilk tanışıklığının başladığı yer olan çocuk korolarına verilen büyük önem Selçuk’ta da meyvesini, vermeye başladı.

Çocuk korosunda ki çocukların içindeki sanat sevgisi taşıyan minik yürekleri, müziğe, çok sesliliğe merhaba dedirten konser çocukların ardından yetişkinlerle devam etti. Birbirinden güzel sahne performanslarını sergileyen koronun yetişkinleri gecenin geç saatlerine kadar izleyicileri coşturdular.

HABERİN VİDEOSUNU AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (1)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (2)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (3)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (4)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (5)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (6)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (7)

Selçuk Belediyesi Çocuk ve Yetişkin Korosu (8)

Yorumlar (3 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Selçuk Efes Spor Şampiyon

Selçuk Efes Spor Şampiyon

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk