site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 21 Şubat 2015

Üniversite Seminerleri Halka Açık Olacak

thk-universitesi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Selçuk Efes Tiyatro Salonunda yaklaşık 200 öğrencinin katılımı ile seminer düzenledi. Okulda bulunan öğrencileri bilinçlendirmek adına düzenlenen seminer, bundan sonraki evrelerde ise halka açık olacak.

İzmir Türk Hava Kurumu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard. Doc. Dr. İbrahim Gönen önderliğinde,”Öğrenci Konsey Başkanı Levent Emekli ve Organizasyon Ekibinin” koordineli çalışmasıyla alakalı Herbalist Sn. Yaşar Savaşçı ise “Sağlıklı Beslenme ve Çevre Bilinci” konulu seminer gerçekleştirdi.

Seminerin sonunda Üniversite Müdürü İbrahim Gönen “Bu seminerlerimiz süreklilik gösterecektir. Bundan sonraki seminerlerimizi Selçuk halkına da açacağız. Bu sayede hem öğrencilerimizi hem de halkımızı bilinçlendirmiş olacağımıza inanıyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Üniversite Öğrenci Konsey Başkanı Levent Emekli ise “Müdürümüzün aldığı bu kararla gururlandık. Selçuk halkıyla birlikte uyum içerisinde yaşamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Selçuk halkı burada hep bize destek oldu. Bizde onlara kardeş olacağız.” diyerek sözlerine son verdi.

HABER: SEDA KONUKSELÇUK HABER

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk