uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 1 Haziran 2017

Tüm Yerel Sen’den Başkan Bakıcı’ya ziyaret

Tüm Yerel- Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran ve Tüm Yerel- Sen 1 Nolu Şube Başkanı Bilal Altıner Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’yı makamında ziyaret etti.

Tüm Yerel- Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Başkan Bakıcı’nın çalışanlarıyla uyum halinde, çalışanlarını belediye imkanlarını zorlayarak koruduğunu ve bunun her zaman böyle olacağına dair inancımızı sürdürüyoruz. Sonuna kadar da çalışanlarıyla beraber yürüyeceğine inanıyoruz. Tüm Yerel- Sen Genel Başkanı olarak burada bulunmaktan onur duydum” dedi.

Tüm Yerel- Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran’ı makamında ağırlamaktan büyük bir gurur duyduğunu ifade eden Başkan Bakıcı; “Sayın Hakan Kıran İzmir’deki görevinin ardından Tüm Yerel- Sen Genel Başkanı olarak görev yapması çok önemli olarak gördüğüm bir durum. Kendisinin çalışma hayatına ve çalışanlarına büyük katkı koyacağına inanıyorum. Kendisini İzmir’de kanıtlamış bir başkanımızdı. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum. Görevine yeni başlayan Tüm Yerel- Sen 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Bilal Altıner’e de başarılar diliyorum” dedi.

Tüm Yerel- Sen 1 Nolu Şube Başkanı Sayın Bilal Altıner de Başkan Bakıcı’ya teşekkür ederek; “Başkan Bakıcı ile birlikte çalışanlarımızın haklarını daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk