site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Bölgeden, Manşet Yan, Üst Manşet 24 Kasım 2019

Torbalı’ya çok yakıştı

Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Kocatepe Büyük Taarruz döneminde çekilen fotoğrafının silüeti ve imzasının bulunduğu özel tasarım anıtı, bugün Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un talimatıyla meydana konuldu.

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un talimatıyla Belediye binası önünde bulunan meydana Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün özel tasarımlı silüeti konuldu. Bugün öğle saatlerinde yerleştirilen ve saatlerce süren çalışma sonrasında ortaya çıkan görüntü herkes tarafından beğeni ile karşılandı. Özel tasarım ve lazer kesimli tam 6 metre uzunluğundaki Atatürk silüeti tam meydanın ortasına konuldu. Montaj işleminin tamamlanmasıyla büyük ilgi gören resmi, akşam saatlerinde ise led ışıklarla aydınlatılacak. Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yakupoğlu, “Belediye Başkanımız İsmail Uygur’un talimatıyla özel çalışmayı sorunsuz bir şekilde tamamladık ve ait olduğu yere koyduk. Torbalımıza çok yakıştı” şeklinde konuştu.

 
Selçuk-Torbalı-Tire-Kuşadası ve Bölge Haberleri (www.selcukhaber.com)
Herkese Açık grup · 8.888 üye

Gruba Katıl

Selçuk Haber – Selçuk Efes Haberleri – Selçuk Bölge Haberleri – İzmir Selçuk Haberleri – Kuşadası Haberleri – Tire Haberleri – Torbalı Haberleri – Sel…
 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Selçuk’taki Deveciler isyanda

Selçuk’taki Deveciler isyanda

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk