uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 16 Mart 2013

Tarafsız Bölge’de ‘Gavur İzmir’ Tartışması: AKP’li Vekil Yuhalandı

tarafsiz_bolge_İZMİRAhmet Hakan’ın sunduğu program İzmir’de üniversitelilerle buluştu. Kentin siyaset ve iş dünyasında önemli aktörlerini ağırlayan programa İzmir Milletvekilleri’nin tartışması damga vurdu.

‘İzmir neyin sembolüdür’ sorusuna cevap aranan programa AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, İzmir Ticaret Odası Yönetim kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, şarkıcı Bengü, TAV izmir Genel Müdür Erkan Balcı, Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyon Başkanı Sıtkı Şükürer, İzmir Ticaret Borsası Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli katıldı. Programda özellikle Ak Parti Milletvekili Şengül ve MHP’li Vural arasından sert tartışmalar yaşandı.

Salondaki izleyiciler de zaman zaman alkışlar ve sesli tepkileriyle tartışmaya müdahil oldu. AKP’li vekil Aydın Şengül salondakiler tarafından aralıklarla yuhalandı.

Demokratik bir havada çoğu zaman da esprilere sahne olan programda zaman zaman sert tartışmalar da yaşandı. ‘Tarafsız Bölge’ye AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül ile MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural’ın ‘İmralı Görüşmeleri’ üzerine yaptığı tartışma damga vurdu. Sıtkı Şükürer’in İzmir geneli tanımlamaları da Oktay Vural’la karşı karşıya gelmesine neden oldu
HABERİN VİDEOSUNU AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ..

 

video

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk