uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Hüseyin Taşyakan 16 Ekim 2014

Sizi Kim Yönetiyor ?

huseyin110 Ağustos günü onu Cumhurbaşkanı seçtiniz, ama o çıkmış miting meydanlarına bas bas bağırarak AKP genel Başkanı gibi konuşuyor. Üstelik konuşmalarına bakarsanız sanki sizi 13 yıldır yöneten o değil.

Ne diyor hazretleri sokakları savaş alanına çeviren PKK militanlarına hitaben kullandığı cümlede?

‘’Utanıp sıkılmadan barış ve kardeşlikten söz ediyorsunuz’’

Farkında değilmisiniz ? Hazret secaat arzederken sirkatin söylüyor. Hiç aklınıza gelip soramıyormusunuz o sırada kendisine, “Barış ve kardeşlikten söz eden eli kanlı katillerle masaya oturan sen değil misin?’’ diye…

Hadi bunu sormaya yüreğiniz yetmiyor anladık, nasıl bir biadkarlık ya da korkaklıktır ki; böylesi bir riyakarlığı bile alkışlayabiliyorsunuz?

Alkışlarınızı da bir kenara koyalım, hiç kendinize şunları sormakta mı gelmedi aklınıza?

Türkiye’yi bugünlere getiren Ergenekon tertibi için, ‘’ben bu davanın savcısıyım diyen’’ o alkışladığınız adam değilmidir?

Habur’da teröristleri davul zurna ile karşılayıp, aynı teröristlerin tanıklığında ve eski suç ortakları F tipi örgütle beraber Türk ordusunun komutanlarını terörist diye zindanlara kapatan değilmidir karşınızda konuşan?

Yine F tipi örgütle beraber, kendilerinin uydurduğu Bülent Arınç’a suikast masalıyla kozmik odalara kadar girip Türk Ordusunun tüm sır ve savunma mekanizmasını ortaya saçıp, Türk Silahlı Kuvvetlerini eli kolu bağlı duruma düşürenler bunlar değilmidir diye sormuyormusunuz kendinize?

Hiç mi sormak gelmiyor aklınıza, PKK’ lıların kendi mahkemelerini kurmalarına, vergi toplamalarına, kendi savunma güçlerini kurmalarına göz yuman kimdir diye?

Yani bu gün karşınıza geçip Türkiye’yi savaş alanına çeviren eli kanlı katiller ile onların meclisteki yatakçılarını eleştiren adamı alkışlıyorsanız eğer;

Biz mi yanlış biliyoruz? 13 yıldır bu ülkeyi KELOĞLAN mı yönetiyor ?

Nasıl bir düşünme yoksunluğundasınız ki; Yaşanmış onca hakikate rağmen RTE’ nı alkışlayabiliyorsunuz diyeceğim ama, size de haksızlık etmemek lazım.

Din dersi zorunluluğu için tepki veren velileri eleştirirken, “Matematik, Fen ve Kimya derslerindeki zorunluluğu tepki vermeyip, din dersi zorunluluğuna tepki verenleri anlayamıyorum’’ diyecek kadar fikir fukaralarının devletin en tepesine oturup ülke yönettiği yerde, sizinkisi devede kulak kalır…

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Dil yarası

Dil yarası

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk