site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 15 Eylül 2019

SESO Esnafları E-Ticaret ile buluşturuyor

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası E-Ticaret ile ilgili çalışmalarını özel avantajlı siteleri esnafla buluşturarak devam ettiriyor.

SESO’nun üst birliği İESOB ile Sitemia firması arasında imzalanan anlaşma kapsamında SESO üyesi esnaflar 33.32 TL ödeyerek e_Ticaret sitesi sahibi olabilecekler. Protokol çerçevesinde 3 ay süresince ücretsiz olarak e-ticaret veya kurumsal web sitesi imkanı tanınacak. Esnaflar 3 ay sonunda 33.32 TL ödeyerek indirimli olarak hizmet almaya devam edebilecekler. Yapılan protokol ve sunulacak hizmetler konusunda daha fazla ayrıntı almak isteyenler SESO ile iletişime geçip bilgi alabilecekler.

Aydoğan: Geleceğe uyum sağlamalıyız.

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2. Başkanı Özgür Aydoğan yapılan çalışmaların son derece önemli olduğunu söyledi ve şunları ekledi; “Efes Selçuk esnafının e-ticaret ve kurumsal web sitelerine yaklaşımı bizleri sevindiriyor. Günümüzde interneti ve teknoloji kullanmadan ve gelişmelere uyum sağlamadan ayakta kalmamız her geçen gün zorlaşıyor. İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Zekeriya Mutlu başta olmak üzere birlik yöneticilerimiz esnaflarımızı web sitesi kurma ve e-ticaret konularında geleceğe hazırlamak için gereken adımları atttılar ve atmaya devam ediyorlar. İESOB bu ve diğer konularda Türkiye’de öncü bir birlik olarak biz üyelerini gururlandırırken bizde SESO (Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası) olarak İzmir’de öncü olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Daha önce PTT ile ortak gerçekleştirdiğimiz eğitim, son olarakta Medya Estetiği ve E-Ticaret konulu eğitimlerimiz esnafımızın ilgi ve taktirini kazanmıştı. Odamız yaptığı çalışmalar ile esnaf odaları içinde öne çıkarak takdir kazanıyor, buda SESO yönetimi olarak bizleri gururlandırıyor.” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk