uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 17 Temmuz 2014

Selçuk’ta Yeni Bir Lezzet Daha

chickenti3

Selçuklu lezzet avcılarını düşünerek tasarlanan Chickentı Fast Food, Ziegburg Caddesinde hizmete açıldı. Birbirinden güzel tatlara ev sahipliği yapan Chickentı Fast Food, damak tadınıza uygun menüleri ile marka olma yolunda ilerliyor.

Lise döneminden bu yana hem okuyup hem çalıştıklarını belirten, Kerem Okyay ve Kamer Aydın ikilisi, Yüksek Öğrenimlerini tamamladıktan sonra tekrar Selçuk’a gelerek İşletme açmaya karar verdiler. Ailelerinin ve yakın çevrelerinin de desteğini alan Selçuklu iki genç, sektörle alakalı yaptığı çalışmalar ve araştırmaların sonucuna ticari deneyimlerini de katınca, başarı gecikmedi. Fast Food ’tan ziyade birbirinden leziz tatlıların da sergilendiği Chickentı de uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti kaçınılmaz görünüyor.

Genç İşletmeciler Kerem Okyay ve Kamer Aydın, Selçuk’ta kendi markalarını oluşturup çevre ilçelerde de yeni işletmelere yer vermek kanaatinde olduğunu ifade ederek, “Uzun yıllardır süre gelen bir dostluğumuz mevcut. Ticari anlamda oluşan deneyimlerimizi bir araya getirerek güzel bir işe imza attığımızı düşünüyoruz. Aile şirketlerimizin de olması işin ticari boyutunda deneyim kazanmamıza öncü oldu. Açmış olduğumuz işletme bizim için bir adım olmakla birlikte aynı zamanda bize yeni bir tecrübe kazandıracak. Selçuklu vatandaşlarımızın memnuniyeti için her şeyi düşünerek en iyi hizmeti vermeyi planlıyoruz. Alışıla gelmiş lezzetlerin dışında, farkını ortaya koyarak hazırlamış olduğumuz çeşitli tatlılar, Selçuk halkının damağına hitap edecek. Selçuk için hayırlı olmasını temenni ediyoruz ” dediler.

Chickentı Fast Food aynı zamanda, ev ve iş yerlerine de paket servis uygulaması sunarak, talepleri arttırıyor.
Haber: Seda Konuk www.selcukhaber.com

chickenti2

Selçuk Haber Facebook Sayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin Sayfayı Beğenmelisiniz! Tıklayın !
https://www.facebook.com/selcukhaber
Selçuk Haber Twitter Sayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin Tıklayın !
https://twitter.com/selcukhaber

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk