uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 12 Mayıs 2016

Selçuk’ta Masterlar Futbol Turnuvası başlıyor

Selçuk Belediyesi’nin katkılarıyla Masterlar Futbol Turnuvası başlıyor. 14 Mayıs Cumartesi günü Selçuk Stadyumu’nda Kuzey Kıbrıs Masterlar ve Seferihisar Masterlar arasında oynanacak karşılaşma ile başlayacak olan futbol turnuvası 15 Mayıs Pazar günü oynanacak final maçı ile sona erecek.

Sporda tesisleşmedeki çalışmaların oldukça hızlı bir şekilde ilerlediği Selçuk, önemli bir futbol organizasyonuna daha ev sahipliği yapıyor. Cüneyt Özkan ve Sönmez Akbaş’ın talebi üzerine Selçuk Belediyesi’nin katkı sunduğu futbol turnuvasına Kuzey Kıbrıs, Seferihisar, Kuşadası ve Selçuk Efes Masterlar futbol takımları katılacak.

Amacımız Selçuk’u her alanda öne çıkarmak

Selçuk’u turnuvalar kenti yapmak için spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini dile getiren Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Selçuk Belediyesi Masterlar Futbol Turnuvası 14 – 15 Mayıs tarihleri arasında Selçuk Stadyumu’nda yapılacak. Selçuk’taki takımların yanı sıra Kuzey Kıbrıs, Seferihisar ve Kuşadası Masterlar takımlarını ilçemizde konuk edeceğiz. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenleri kutluyorum. Bu heyecana ortak olmak isteyen bütün sporseverleri turnuvaya bekliyoruz” dedi.

Masterlar Futbol Turnuvası kapsamında oynanacak karşılaşmaların tarih ve saatleri şöyle:

14.05.2016 Cumartesi Saat: 17.00 Kuzey Kıbrıs Masterler – Seferihisar Masterlar

14.05.2016 Cumartesi Saat: 18.30 Selçuk Efes Masterlar – Kuşadası Masterlar

3.’lük–4.’lükMaçı
15.05.2016 Saat: 10.00

Final Maçı
15.05.2016 Saat: 11.30

masterafisi

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk