site rehber selçuk izmir

Selçuk’ta Halit Dalgıç rüzgarı

halitdalgic-selcuk (4)

Bölgemizin adayı Halit Dalgıç Selçuk’u karış karış gezdi. İlçede Halit Dalgıç’a yoğun ilgi gösterildi.

1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını ilçe ziyaretleri ile sürdüren MHP Milletvekili Adayı Halit Dalgıç, önceki gün gittiği Selçuk’ta büyük ilgi ile karşılandı. MHP Selçuk İlçe Teşkilatı ile beraber esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Dalgıç, MHP’nin seçim beyannamesini anlatarak destek istedi

MHP’nin Torbalı’dan gösterdiği ilk milletvekili adayı olma özelliğine sahip olan 27 yaşındaki Halit Dalgıç, gittiği her yerde büyük sevgi ve ilgi ile karşılanıyor. Genç yaşının verdiği avantajla MHP’nin birinci bölgede vitrin adayı olan Dalgıç, yoğun bir program ile 14 ilçede çalışıyor. Önceki gün de Selçuk’ta seçim çalışması yapan genç milletvekili adayı partisinin 1 Kasım seçim beyannamesini anlatarak destek istedi. MHP Selçuk İlçe Teşkilatı’nın da eşlik ettiği Halit Dalgıç, önce çarşı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi, ardından da Selçuk Sanayi sitesi esnaflarını dolaşarak seçim beyannamesi dağıttı.

1.BÖLGENİN VİTRİN ADAYI

MHP’nin 1.Bölgede en çok güvendiği isimlerin başında gelen 27 yaşındaki Torbalılı milletvekili adayı Halit Dalgıç, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yoğun bir tempo ile partisini iktidara taşımak için çalışan Dalgıç, seçim beyannamelerinde özellikle esnafa yönelik önemli düzenlemelerin yer aldığını, iktidarında AVM yasasının düzenleneceğini, küçük esnafın korunacağını, iş yeri açmak isteyen kadınlara yüzde ellisi hibe olmak şartıyla destek verileceğini, askerliğini yapan gençlere iş kurmaları için girişimcilik desteğinin verileceğini söyledi.sanayi esnafımın makine ekipman yenileme ihityacında kdv ve ötv olmayacağını belirtti.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk