site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Kültür Sanat, Manşet Haber, Üst Manşet 5 Nisan 2018

Selçuklu Yerel Sanatçı Devran’dan İddialı Klip Çalışması

Selçuklular onu Müzikte kullandığı Mahlası Devran olarak tanıdı. Başarılı performansı ile Selçukluların büyük beğenisini toplayan genç Sanatçı Mahlası Devran (Oğuzhan Nuh Bellik), “SADAKAT” adlı albümünde yer alan “SON VEDA” şarkısına oldukça iddialı bir klip çekti. “SON VEDA” klip’i YouTube’ta büyük beğeni toplarken, albümün diğer şarkıları ise önümüzdeki günlerde sevenleriyle buluşacak.

Uzun yıllardır müzikle uğraşan ve bu konuda ilçede ve bazı çevre ilçelerde çeşitli konserlerde sahne alan Selçuk’un Yerel Genç Sanatçısı Devran, oldukça iddialı bir albümle sevenleri ile buluşacak. Uzun süre üzerinde çalıştığı “SADAKAT” adlı albümde yer alan “SON VEDA” adlı şarkısına klip çeken Genç Sanatçı Devran, çekimlerin birçok bölümünü Şirince ve Selçuk’un önemli noktalarında gerçekleştirerek, ilçenin de tanıtımına katkı sundu.

YouTube sayfasından paylaştığı “SON VEDA” izleyenler tarafından büyük beğeni toplarken, “SADAKAT” adlı albümde yer diğer şarkıların tanıtımının da önümüzdeki günlerde yapılacağını belirtildi.

Sanatın vazgeçilmez dallarından biri olan Müziğin insan yaşamında büyük önem taşıdığına dikkat çeken Selçuklu Genç Sanatçı Devran (Oğuzhan Nuh Bellik), çok yakında dinleyicisi ile buluşacak olan “SADAKAT” adlı albüme destek veren Mix ve Mastır PMC Yapım Harun Adil, Toprak Kardeşler Erdal Toprak, Müzik ve Prodüksiyon Voay Beat ve Terminal Yapıma, Klip Çekimlerinde Levent Fotoğrafçılık Levent Albeyoğlu’na, Montajda Barış Akbay’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

Selçuklu Genç Sanatçı Devran, “SADAKAT” adlı albümün ardından Mayıs ayında ise Single çalışması ile müziğe devam edeceğini söyledi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Prostat Soğuk Hava Sevmiyor

Prostat Soğuk Hava Sevmiyor

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk