site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Kültür Sanat, Manşet Haber 12 Temmuz 2012

Selçuklu Sinemacılardan Bir Aksiyon Filmi Daha

İlçemizde sanata merakı bulunan birçok genç, kendi imkânlarıyla isimlerini duyurarak büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.

Levent Albeyoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı Malathion adlı film 13.07.2012 Perşembe günü saat:21.00 de 14 Mayıs Mahallesi 4011 sokaktaki evinin bahçesinde yapılacak.
Çekimleri Selçuk’ta yapılan ve Artemis Productions tarafından çekilen Malathion sinema filmi görücüye çıkıyor. Yönetmenliğini Levent Albeyoğlu’nun gerçekleştirdiği filmin konusu dünyayı yönetmek isteyen şeytani bir yapılanmayı konu alıyor ve bu yapılanmaya karşı Türkiye’de kurulan Tsunami Suikastçılar Konseyi isimli bir gizli örgütün ürettikleri kimyasal bir bombayı korumaya çalıştığını anlatıyor.

Sinemaya  Filmlere ve kamerasına gönül veren Levent ALBEYOĞLU bu filminden öncede 3 film yönetmiş, Bunlar: Wetrix – wet, Darbe, Son Kurşun filmleri  Çektiği filmlerin kurgusu genellikle suç ve suçlular üzerine dönmekteymiş. Levent ALBEYOĞLU  “MALATHİON” adını verdiği filmin konusunu şöyle anlatıyor.

Dünyayı Yönetmek isteyen Şeytani bir yapılanmanın, Ortadoğu sorumlusu Mr. Mcfly En tehlikeli Lideri olan Patrick Fenne ster ve Ekibini Türkiye sorumlusu seçer. Görevi Ülkenin gündemini sürekli meşgul edip (Medya, siyasi ve terörü kullanmak gibi) Alttan planlarını yürütmektedir. Bu esnada Türk gizli istihbarat servisi olan Tsunami suikatçileri konseyi (TSK) bünyesindeki bir bilim adamının Malathion ismini verdiği Kimyasal bir bomba icat eder. Fennester bu Bombanın varlığından haberdar olunca Görevine ara verip Bu bombanın peşine düşer. Bu süreçte İsmini yıllardır bildiği ama yüzünü henüz kimsenin bilmediği Baron kod adlı Tsunami üyesi, Fennesteri çok zorlayacaktır… Türü Aksiyon, Siyasi ve terör olan “MALATHİON” filmi Tamamen Hayal Ürünü Olduğunu Gerçek yaşamla hiç ilgisi olmadığını da belirtiyor.

13.07.2012 tarihinde yönetmen Levent Albeyoğlu’nun 14 Mayıs Mahallesi 4011 Sokaktaki evinin Bahçesinde galası yapılacak filmin  Oyuncu Kadrosu ise;
Necip DÖNMEZ – Sadettin TARHAN – Ömer Suat ÇAKIR – Metin DAĞDELEN – Oğuzhan AYDIN – Abdurrahim YILDIZ – Ersin ÇAVUŞOĞLU – Gürcan BAYAR – Ali PALAMUTÇU – Mehmet ÖZAY – Edge ELEKLER – Murat TURİNG – Osman ÇELİK – Sidar BEYAZ – Murat ALPÇETİN – Mehmet ALPÇETİN – Serdar CAN – Ayhan DÖNMEZ – Nejat BOZKURT – Mete DÖNMEZ – Ercan KÖTEK – Enes DEMİRHAN – Hüsnü ALPÇETİN – A.Levent  ALBEYOĞLU – Gürsel KOÇER.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ga6AYySHeFU&list=UUDdm85PUBIOParXfufw2IRw&index=2&feature=plcp[/youtube]

Haber: Mehmet UYAROĞLU

Yorumlar (3 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk